Fakta – branky : 6. Pavelka z pen., 8. Krejčík, 76. Franke.

Diváci : 80

Poločas: 0 : 2

FK Letohrad, z.s. B: Moláček – Petráček, Zach (85. Pačínek), Stejskal, Uhlíř – Sita, Švercl, Lorenc, Slodičák – Dvořáček (70. Janoušek), Vágner (55. Hiller)

Žamberk : Martinovský – Trejtnar, Pavelka, Ulvr – Kos, Franke, Haupt (46. Rudolecký), Breda, Jírů (85. Kotyza) – Krejčík, Hrubý (81. Molnár).

V neděli dopoledne letohradská rezerva sehrála nešťastné utkání proti Žamberku. Z A mužstva nás posílil Stejskal a Lorenc. V 8. minutě utkání už bylo rozhodnuto. V 6. minutě zbytečná penalta 0 : 1, v 8. minutě nepokrytý hráč při rohu soupeře 0 : 2. Tak špatně jsme naposledy začali venku proti Pardubicím, ale to je jiný soupeř. Bohužel pak byla po zbytek utkání naše snaha o vyrovnání marná. S tímto výsledkem se při naší velice nízké produktivitě proměňování šancí sotva dá něco udělat. Hráli jsme, bojovali, měli šance ale ani snížit se nám nepodařilo. V 76. minutě přichází poslední úder znovu z rohu. Je to jasné Žamberk zaslouženě vítězí.

Linhart Milan, vedoucí mužstva Letohradu B: „ Škoda že jsme zaspali začátek utkání. Mohlo to být derby jako před rokem. „