Fakta – branky : 5. Kadlec, 19. Štusák – 27. Bárta, 73.Mach.

Diváci : 99

Poločas: 2 : 1

FK Letohrad, z.s. B: Satoria – Štefek, Preclík, Dušek ,Vencl – Kadlec, Netolický, Štusák, Shymchyshyn – Filip, Faltus. Náhradníci: Zeman, Počtýnský, Hiller, Pokorný, Švercl.

České Heřžmanice: Šauer – Jílek, Kanta, Vrána, Mach – Bárta, Pánek, Šplíchal, Jirsák (K) – Šmejdíř, Jeřábek. Náhradníci :Ostřížek Balcar Uher

Dnes jsme v domácím prostředí přivítali kvalitního soupeře z Heřmanic. První poločas byl z naší strany kvalitnější než druhý. Myslím, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme odcházeli do kabin za stavu 2:1. Druhý poločas byl soupeř lepší a hrozil zejména ze standartek, které skvěle zahrával Jirsák. Bohužel po jedné z nich se Heřmanicím podařilo vyrovnat. Nutno dodat, že zaslouženě. Remíza je tak spravedlivá.