Sokol Štíty - FK OEZ Letohrad B 5:2 (0:1) Sestava: Pěnička - Mikyska (46. Pa?ínek), Kovanda, Vrbický, ?ermák, Majvald Aleš, Kvapil, Paulus, Majvald Ladislav, Štoví?ek, Svoboda Branky: 56. Paulus, 64. Kovanda Poslední přípravné utkání se našemu B mužstvu před začátkem krajského přeboru vůbec nevydařilo. V prvním poločase jsme nechali soupeř hrát a sami jsme jen p?ihlíželi. Naše hra byla zcela statická a nepřesná. Nebojovali jsme, nikdo nestrhl ostatní k většímu pohybu a odvaze, nedali jsme ani penaltu. Po přestávce se naše hra zlepšila, podařilo nám vyrovnat, neproměnili jsme ale další šance a v posledních sedmi minutách přišel trest. A tak jsme odjeli s po?ádným výpraskem. V mistrovské soutěži bychom s předvedeným výkonem neuspůli. Musíme podstatn? lépe plnit taktické pokyny, p?idat mnohem více bojovnosti, snahy a odvahy. Máme ještě celý týden na to, abychom si p?iznali každý svoje chyby a poctviv? zapracovali na jejich odstranění.