1. Kolo ve Vysokém Mýtě

FK Letohrad – FK Agria Choceň 1 : 14

branky: Jánský

FK Letohrad –1 FC Žamberk 0 : 15

Sestava : Maty Pirkl, Fanda Douša , Eliáš Adamec , Matěj Motl , Matěj Bartoš ,Pepa Kvapil , Kuba Jánský .

Radost z pohybu a slunné počasí zlákalo 7 odvážných členů skupiny Bambiny na fotbalový turnaj do Vysokého Mýta. Při prvním výjezdu malých fotbalistů nás cěkalo spousta nových zážitků. Děti si v průběhu zápasů s Vysokým Mýtem, Chocní a Žamberkem vyzkoušly pozice obránců, utočníků i brankáře a měly tak možnost prožít svůj první zápas pod modrou oblohou. Přes velké nasazení malých borců, nás soupeři přehrávali s vysokým počtem branek. Nakonec se děti radovaly z jediného gólu, který proměnil nejmladší lonský svěřenec Josefa Třetiny – Jakub Jánský. I přes nepříznivé skóre, si děti turnaj velmi užily. Děkujeme všem, kdo podporují mladé talenty a tešíme se na další sportovní příležitosti. Jánská L / Mikyska .

Příští zápas se bude konat na domácí půdě v Letohradě 22.9.2019 od 14 hod.