Halový turnaj pro Bambiny v Dolní Dobrouči konaný dne 18.3.2023

Soupeři: FC Jiskra 2008, FK Dolní Dobrouč, FO Lanškroun, 1. FC Žamberk, FK Jehnědí 1980

Hráno: 1×10 minut systémem 4+1

Hráno: 1×10 minut systémem 3+0

Sestava: Sebastian Dušek, Kutil Tomáš, Herman Mikuláš, Pavelka Jan, Nágl Míša

Systém 4+1

FK Letohrad  – FK Dolní Dobrouč 3 : 0

branky: 2× Herman Mikuláš, 1× Šíma

FK Letohrad – FK Jehnědí 1980 3 : 0

branky: 3× Herman Mikuláš

FK Letohrad – FC Jiskra 2008 0 : 3

Systém 3+0

FK Letohrad  – 1. FC Žamberk 3 : 6

branky: 1× Kutil Tomáš, 1× Herman Mikuláš, 1× Pavelka Jan

FK Letohrad – FO Lanškroun 8 : 1

branky: 2× Herman Mikuláš, 2× vlastní, 2× Sebastian Dušek, 1× Pavelka Jan, 1× Kutil Tomáš

FK Letohrad – FK Dolní Dobrouč 5 : 4

branky: 2× Pavelka Jan, 2× Herman Mikuláš, 1× Kutil Tomáš

Po jarních prázdninách opět začal kolotoč zimní přípravy a v sobotu 18.3.2023 jsme se sešli v Dolní Dobrouči spolu s hráči z Jehnědí, Žamberku, Lanškrouna, Králik a domácích Dobroučáků. Turnaj začal pro našeho trenéra hodně hekticky jelikož ještě v 9:25 jsme měli pouze 3 hráče připravené ke hře a to se začínalo hrát od 9:30 takže probíhal kolotoč telefonátů a shánění hráčů. Opět se hrálo ve dvou systémech jak je zde zvykem a naštěstí jsme začínali hrou v systému 3+0 takže kluci, kteří byli připraveni si museli máknout a skoro celý první zápas odehrát bez střídání a bohužel to tak i vypadalo a podlehli jsme sousednímu Žamberku 3:6. V druhém zápase nás čekal systém 4+1, ale bohužel ani v tuto chvíli jsme neměli potřebný počet hráčů, ale díky ochotě sousedů ze Žamberku, kteří nám půjčili Šímu jsme mohli nastoupit a porazili domácí Dobrouč 3:0. Do dalších zápasů jsme naštěstí už byli v počtu pěti hráčů kdy nám i díky souhlasu pořadatele mohl přijet pomoct Sebík Dušek z mladší přípravky, kterého čekal ještě jeho vlastní turnaj po skončení tohoto. Zápasy šli rychle za sebou a systém hry se vždy točil, ale naši borci i přes nízký počat hráčů a skoro žádné střídání kupodivu připisovali jedno vítězství za druhým a předváděli i pohledné akce. V systému 3+0 jsme si postupně připsali výhry nad Lanškrounem 8:1 a nad Dolní Dobroučí 5:4. V systému 4+1 jsme díky třem gólům Mikuláše Hermana porazili Jehnědí 3:0 a v posledním utkání se střetli s hráči z Králik, kteří byli doposud neporažení, ale v tomto utkání se bohužel ukázal velký úbytek síly a i přes snahu jsme podlehli 0:3.

Turnaj se hodnotí hodně zvláštně vzhledem k počátečním stresům, ale poděkování patří klukům kteří dorazili a předvedli super výkony a museli si sáhnout hodně do sil abychom turnaj odehráli a myslím, že jsme ho dokončili nad očekávání když jsme obsadili konečné třetí místo.

Děkuji Dušek P.