3.kolo Krajského přeboru v Letohradě pro ročníky 2007 a 2008

branky: Pavlík, Konečný

FK Letohrad – FK Pardubice B 6 : 0

branky: Rozlílek 4, Dostálek, Adamec

Sestava : Matěj Kačena – Ondra Rozlílek, Ondra Ludka, Marek Adamec, Alex Konečný, Eliáš Dostálek, Dominik Kořán, Tobiáš Pavlík, Vilda Spáčil

U10 – Ročník 2008

FK Letohrad – TJ Svitavy 1 : 4

branky: Kubíček

FK Letohrad – FK Pardubice A 0 : 14

FK Letohrad – FK Pardubice B 2 : 1

branky: Houška 2

Sestava : Pavel Šafář – Dominik Hejzlar, Honza Dušek, Marek Douša, Vojta Řehák, Adam Houška, Daniel Třetina, Tomáš Kubíček, Daniel Peřina, Tomáš Peřina

Slovo trenéra Radka Kubíčka : v neděli 17. září vyrazily naše týmy starší přípravky na druhý mistrovský turnaj, který se konal za studeného a sychravého počasí na stadiónu v České Třebové. Celkem šest výher z šesti zápasů nás všechny velice potěšilo. K vidění bylo mnoho soubojů obohacených pěknými fotbalovými akcemi a spoustou pěkný střel, s kterými měli soupeřovi brankáři hodně práce což bylo vidět na výsledcích. Pozitivní je také skutečnost, že se na vstřelených brankách začíná podílet větší počet hráčů což je ku prospěchu jejich sebevědomí. Pochvalu zaslouží všichni aktéři nedělních zápasů včetně pozitivního přístupu rodičů. Další kolo se odehraje v sobotu 23.9. od 9 hodin na domácí půdě v Letohradě. Přijďte se i Vy podívat na naše / vaše svěřence a podpořit jejich výkony.