FOTBALOVÁ ŠKOLA 2018 FK LETOHRAD

Poslední pondělí v červenci začíná tradiční fotbalová škola v Letohradě. Letos se naší školičky zúčastní 45 dětí, které budou (zajisté pečlivě) naslouchat 5 trenérům. Školička bude trvat od 30. 7. do 3. 8. Během této doby se děti budou věnovat nejen fotbalu, ale i všeobecným sportovním a dovednostním aktivitám. Již tradičně strávíme jedno dopoledne v biatlonovém areálu v Šedivském lomu, kde si vyzkoušíme různé disciplíny v rámci závodu věkově smíšených družstev. Nezapomněli jsme pozvat ani létající trenéry – trenéry z fotbalové akademie Pardubického kraje, kteří naše tréninky obohatí o nové prvky. Vzhledem k teplotám navštívíme jak koupaliště v Letohradu, tak i aquapark v Ústí nad Orlicí. Během kempu nebude chybět ani společné nocování ve vojenském stanu nebo Liga mistrů. Prostě máme se na co těšit đź?Š.

Plánovaný program:

10,00 – turnaj ve florbalu na hokejbalovém hřišti

14,00 – bazén v Letohradě a turnaje v nohejbale a přehazované (v případě špatného počasí TJ = tréninková jednotka 1,5h)

9,00 – rozcvičení

10,00 – TJ pod vedením profesionálních trenérů FAČR (Létající trenéři)

14,00 – TJ pod vedením profesionálních trenérů FAČR (Létající trenéři)

9,00 – dovednostní a znalostní běh v biatlonovém areálu v lomu

14,00 – TJ

Čtvrtek

10,00 – TJ

13,30 – sportovní odpoledne na koupališti v Ústí nad Orlicí

18,00 – společné stanování na hřišti v Letohradě

10,00 – TJ

14,00 – turnaj Ligy mistrů

17,00 – vyhlášení turnaje, ukončení fotbalové školy, předáním certifikátů

17,30 – večerní posezení s rodiči

Další informace:

Každý den

8,15 – 8,30 – sraz na hřišti

12,00 – 13,00 – obědy ve školní jídelně U Dvora

15,30 – 15,40 – ukončení, odchod domů

Pitný režim zajištěn – sebou plastovou láhev Ovocná svačinka zajištěna

Obuv – kopačky, tenisky, letní obuv (sandály, ťapky) Fotbalový míč

Florbalka / Hokejka Plavky, ručník na koupaliště

Cyklohelma na závod do lomu

Čtvrtek

Plavky, ručník na koupaliště Věci na nocování ve stanu – karimatka, spacák, hygienické potřeby, oblečení

PO CELOU DOBU KEMPU PLATÍ ZÁKAZ MOBILŮ, TABLETŮ A JINÝCH ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ !

kemp-4