Halový turnaj mladších přípravek 2013 a ml.

Sobota 5.2 2022 v Dolní Dobrouči

Soupeři : Jiskra Ústí nad Orlicí , 1.FC Žamberk A , 1 FC Žamberk B , 1 FC Žamberk C

Hráno zápas 1×10 min

Letohrad B : Tom Strnad, Maty Pirkl, Matěj Bartoš , Tobik Mikyska, Eli Adamec , Oliver Křivohlávek.

Letohrad A : Šimon Zářecký, Kristy Kosková ,Valča Adamcová , Lojzik Frydrych , Fanda Douša , Vojta Václavek .

Zápasy A mužstva

FK Letohrad A  – 1FC Žamberk A 0 : 7

FK Letohrad A – 1FC Žamberk C 3 : 1

branky: 2× Kosková , Václavek

FK Letohrad A – 1 FC Žamberk B 0 : 5

FK Letohrad A  – Jiskra Ústí n Orlicí 0 : 5

FK Letohrad A – FK Letohrad B 1 : 4

branky: Václavek

Zápasy B mužstva

FK Letohrad B – Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 1

branky: Strnad

FK Letohrad B – 1 FC Žamberk A 0 : 5

FK Letohrad B – 1 FC Žamberk C 2 : 0

branky: Strnad , Pirkl

FK Letohrad B – 1FC Žamberk B 1 : 2

branky: Strnad

FK Letohrad B – FK Letohrad A 4 : 1

branky: 2× Bartoš Matěj , 2× Strnad

Další odehraný turnaj v hale v Dolní Dobrouči. Bohužel v této zvláštní době nám hodně hráčů chybělo a moc hráčů do hry nebylo. V každém mužstvu jsme měli jenom po jednom hráči na střídání a každý si dost zahrál . Myslím, že každý podle možností to zvládl dobře. Někdy nám při hře chybí více pohybu a soustředění na hru . To musíme hodně zlepšovat. Rodičům děkuji za podporu a dopravu na tomto turnaji. Mikyska J.