17.3.odpoledne jsme s 18ti členy starší přípravky a 5ti členy realizačního týmu odjeli na soustředění do Deštného v Orlických horách. Penzion Tendr nás uvítal skromnými,ale plně dostačujícími podmínkami… Po rozdělení se na pokoje, jsme vyrazili do nedalekého penzionu Na staré cestě na večeři. Sem budou naše kroky směřovat na každé jídlo kromě snídaní! Na ty nám napekli maminky hráčů. Díky! Po návratu z večeře jsme rozdělily hráče do tří skupin, nastínili klukům a dívce co je čeká a po hygieně jsme se chystali sledovat pohárové vystoupení Slávie v Konferenční lize proti Lasku Linec. Ráno, k úžasu všech dospělých byly děti vzhůru už ve 1/4 na 7 a tak se šlo hned na výběh! Prodloužená večerka se na nékterých podepsala negativně ! Po snídani,kterou chystala denně Petra, díky, se borci přichystali na dopolední trénink na místním hřišti, které ještě pokrýval sníh. Střídáním her , soutěží a posilováním nám čas rychle utekl a byl čas na fotbálek 3 na 3… Oběd byl odměnou a zdrojem energie na odpoledne. Čekala na nás místní tělocvična,a posilovací trénink… Opět nám při kruhovém tréninku zaměřeném na posílení celého těla a zlepšení koordinace čas rychle utekl . Po tréninku hygiena a večeře, relax ,hry a večerka, tentokrát v 21h! Večer byl již klidnější… Ráno po výběhu,snídani a splnění povinností jednotlivých týmů(buzení před výběhem, umývání nádobí a bodování pokojů) jsme opět okupovali místní hřiště… Odpolední bazén byl odměnou a regenerací za odmakaný trénink. Navečer jsme ještě k radosti všech vyrazili zkusit ledovou stráň… Za doprovodu AC DC revival, kteří zde náhodou vystupovali se děti vyřádily do syta a museli jsme je zastavit,jinak by se klouzalo ještě teď! Na nedělní dopoledne naplánovaný výlet na Velkou Deštnou malém zmařily zdravotní trable jednoho z hráčů… Díky obětavé Peťule, která pečovala o maroda až do rána než přijeli rodiče, vše,,jelo" podle plánu. Krásné počasí všechny nabilo,výhledy neměly chybu… Po obědě vyrážíme na poslední kolo zimní ligy do Dobrušky. Obavy o únavu z náročného programu vzaly za své s prvním zápasem a kluci odehráli velice povedený turnaj. V sestavách, které si sami hráči určily ,odehráli po 2 zápasech ! Celkově 6.misto, po odehraných 2 kolech ze 4 není vůbec špatný! Soustředění snad splnilo,co jsme očekávali:stmelil se kolektiv,odhalily jsme slabiny,ale i silné stránky ,těch je víc a možná se nám i podařilo nasměrovat většinu hráčů směrem k lepším zítřkům.. VŠICHNI co jste byli s námi jste úžasní… Děkujeme za vše,co jste nám nachytali a omlouváme se, že jsme to nezvládli sníst… Těším se na příští rok!

Trenér Josef Třetina