FK Letohrad – SK Pardubičky 6 : 2 (1 : 1)

Góly: Peřina M. 3, Adamec M. 3

Sestava: Lučynskyj Artem – Fišer Jan, Vosecký Matouš, Třetina Jakub, Adamec Daniel, Peřina Marek, Kubelka Václav, Šulc Ben, Makar Jaroslav, Řehák Jaroslav, Adamec Michal, Hulinský Filip, Hrabáček Patrik

Ve třetím jarním kole si mladší žáci konečně zahráli. Předchozí dva zápasy byly odložené kvůli špatnému počasí. Tentokrát jsme za slunečného počasí a na pěkném pažitu přivítali mužstvo Pardubiček. Úvod zápasu nás nezastihl v optimální pohodě. Na klucích byla znát nerozehranost a přidala se nejspíš odpovědnost z prvního jarního zápasu. Chyběla nám lehkost v pohybu a přesnost v rozehrávce. A když se k tomu přidala i nedůslednost v obsazování soupeře, prohrávali jsme v 10. minutě 0:1. Přesto z kluků bylo cítit odhodlání a vůle. Postupně se náš herní výkon zlepšoval. Ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat, když Marek Peřina po důsledném presinku skóroval do prázdné branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a rychle jsme vstřelili dva góly, které mužstvo dostaly do pohody. Nejprve jsme rozebrali obranu soupeře a Marek Peřina sám proti brankáři nezaváhal. Poté skóroval ze své typické akce po rychlém úniku Michal Adamec. I nadále jsme si vytvářeli šance a další tři jsme po rychlých akcích i proměnili. Za 6 gólů mají kluci velkou pochvalu, s výsledkem jsme spokojeni, na herním projevu máme stále co vylepšovat. Radim Adamec