FK Letohrad – TJ Jablonné nad Orlicí 9 : 0

Góly: E. Kučírek 3, V. Kubelka 2, J.Baláš 2, A. Pantsulych, V. Adamcová

Sestava: Daniel Adamec, Matouš Dušek, Jáchym Baláš, Matyáš Kovář, Václav Kubelka, Matouš Kubelka, Eliáš Kučírek, Milan Marek, Tomáš Motl, Andy Pantsulych, Jaroslav Řehák, Jakub Straka, Verča Adamcová

Hrací doba: 2× 35min

V neděli jsme se za ideálního fotbalového počasí představili poprvé v této sezoně na domácím hřišti a to proti týmu z Jablonného. Hra byla podobná té v přípravném zápase . Až na jednu střelu neohrozil soupeř naší bránu, do které se musel postavit místo zraněného Davida Lučynskyho Matouš Dušek. Na pozici stopera hrál V. Kubelka a v této pozici se osvědčil a za svá záda nikoho ze soupeřů nepustil. O poločasu byl už stav 4:0. V druhém poločase jsme ještě vstřelili soupeři 5 gólů a jen díky dobře chytajícímu golmanovi soupeře nebylo závěrečné skóre dvoumístné.