FK Letohrad – Jiskra 2008 Králíky 2 : 3

Góly: J.Řehák, R. Pešek

Sestava: David Lučynskyj, Daniel Adamec, Maty Dušek, Václav Kubelka, Eliáš Kučírek, Milan Marek, Tomáš Motl, Roman Pešek, Jaroslav Řehák, Jáchym Baláš, A. Šubrt

Hrací doba: 2×35min

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali hráče z Jiskry 2008 Králíky. Ze začátku zápasu jsme si vytvořili tlak na soupeře, který vyústil k našemu prvnímu gólu v 7min J. Řehák převzal na půlce míč a prošel s ním až do brány 1:0. Soupeř se po inkasovaném gólu rychle zvedl a převzal iniciativu, která vedla k vyrovnávacímu gólu již ve 13min z vápna srovnal na 1:1. A už v 17min soupeř otáčí skóre na svou stranu z rohového kopu. Ve 29min R. Pešek nacentroval před bránu a obránce si míč srazil do vlastní branky 2:2. Druhý poločas byl velice bojovný a z obou stran vyrovnaný, nakonec se štěstí přiklonilo k soupeři v 62 ze standardní situace vstřelil rozhodující branku. Naše hráče musíme pochválit za nasazení, i přes velký počet absencí dohráli zápas ve vysokém tempu.