FK OEZ Letohrad - AS Pardubice B 10:1 Sestava: Vítek David (Václavek Petr) - Dostál Petr (Kaplan Jakub), Richtr David, Linhart Milan (Prokopec Petr), Petráček Dominik - Spohner Dan (Krejčí Miloš), Nastoupil Jan, Huška Pavel, Papáček Martin (Prášil Darek) - Kabourek Tomáš, Beneš David Branky: Tomáš Kabourek 3x, Dan Spohner 2x, Martin Papáček 2x, Petr Prokopec, David Beneš a Honza Nastoupil Jasná záležitost domácího týmu, kdy už ve třetí minutě Martin Papáček otevřel skóre. Minutu na to zvýšil Tomáš Kabourek na 2:0 a v osmé minutě Dan Spohner bombou z pravé strany zvýšil již na 3:0. Do poločasu se stav měnil ještě celkem čtyřikrát, když se postupně prosadil David Beneš, Tomáš Kabourek, Martin Papáček a Dan Spohner, takže poločasový výsledek byl 7:0!!!! Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil jen gól? už tolik nepadalo. Ve 34 min. poslal pas po zemi mezi beky David Richtr a Petr Prokopec nekompromisně zavěsil. O minutu později neudržel gólman hostí bombu Tomáše Kabourka, který tak zvýšil už na 9:0. Ojedinělý brejk hostujícího týmu a chyba málo prov??ené domácí obrany darovala hostům ?estný úsp?ch v podobě jediného střeleného gólu. Poslední slovo měla však ofenzíva domácích hráčů, když Honza Nastoupil střelou z hranice šestnáctky pod víko nedal gólmanovi šanci a upravil tak na kone?ných 10:1. Za zmínku ještě stojí směla elitního střelce a kapitána Pavla Hušky při zakončení, když se mu podařilo za celý zápas nastřelit dvakrát tyč a jednou břevno. Doufali jsme, že si vše vynahradí za týden ve Svitavách a povedlo se. Svitavy B - FK OEZ Letohrad 0:7 Sestava: Ordoš Lukáš - Dostál Petr (Kaplan Jakub), Richtr David, Linhart Milan , Petráček Dominik - Prokopec Petr (Prášil Darek), Nastoupil Jan, Huška Pavel, Papáček Martin - Kabourek Tomáš, Beneš David (Michal Peřina) Branky: Huška Pavel 3x, Richtr David 2x, Kabourek Tomáš a Michal Peřina Ani poslední zápas podzimní části krajského přeboru letohradští mladší žáci nevypustili a ušt?d?ili soupeři krutou, ale zaslouženou porážku. začátek zápasu tak sice nevypadal. Letohradští kanoný?i vzhledem k sychravému podzimnímu počasí pot?ebovali z?ejm? trochu více času, aby se dostali do optimálního tempa a provozní teploty. A opravdu, s p?ibývajícím časem tlak rostl a byla jen otázka času, kdy se za?ne m?nit skóre. Prosadili se až ve 20 min., kdy střelou po zemi k tyči nedal kapitán Pavel Huška gólmanovi šanci, 1:0 Ve 25 min. prov??il gólmana domácího týmu z přímého kopu David Richtr, ale gólman o žádné prov??ování nestál, míč mu propadl a podařilo se mu ho chytit až za brankovou ?arou, 2:0. Když už to vypadalo, že se p?jde do kabin, tak Petr Dostál poslal pas po zemi na Petra Prokopce, ten zacentroval a důrazný Tomáš Kabourek přesko?il i brankáře a hlavou zvýšil na 3:0. Druhý poločas začal za hustého studeného dešt? a silného nárazového v?tru. Obraz hry se nezměnil a tak jediný kdo si p?ál brzké ukončení zápasu byl soupeř a náš mrznoucí gólman Lukáš Ordoš. Ve druhém poločase exceloval s chutí hrající kapitán Pavel Huška, který nejprve bombou z bezprostřední blízkosti prostřelil gólmana a za chvíli na to si nádhern? zpracoval dlouhý centr za obranu a přehodil vyb?hnutého a bezmocného gólmana domácího týmu. Na 6:0 zvýšil nenápadný, ale pracovitý Michal Peřina a skóre zápasu uzavřel z penalty David Richtr, který si jako zmrzlý stoper vyměnil místo s Tomášem Kabourkem, aby se aspo? trochu zah?ál. Především, ale rychlý David Richtr zah?íval domácí obranu a to nejprve za záchranou brzdu zatáhnul gólman a byla z toho již zmín?ná penalta a potom ještě po krásné kolmici od Pavla Hušky předb?hl všechno co mu stálo v cestě, ale při zakončení mu chyb?la přesnost. Od porážky s dvouciferným ?íslem domácí zachránil rozhodčí, který vzhledem k nep?íznivému počasí ukončil utkání o n?kolik minut d?ív. Na záv?r podzimní části sezóny v krajském přeboru bych cht?l pod?kovat všem hráčů za aktivní p?ístup k pln?ní tréninkových a zápasových povinností. Cht?l bych jim pop?át především zdraví a aby fotbal byl pro ně zábavou, která nemusí pokaždé končit vítězstvím, i když není přeci na fotbale nic krásnějšího než vyhrát a v kabin? si zahulákat, že Letohrad je nejlepší. D?kuji také rodi??m, kteří mají nemalý podíl na tom, že jejich malý fotbalista si uv?domí odpov?dnost a pot?ebu 100% ú?asti na každé tréninkové jednotce a na každém zápase. Dále bych cht?l pod?kovat trenérské dvojici Petr Veselý a Jirka Laier za výbornou spolupráci při zap?j?ování jejich sv??enc? a dopl?ování A mužstva mladších žáku hrajících krajský přebor. O spolupráci s trenéry starších žák? Lu?ou Šedivým a Frantou Dvo?ákem m?žeme jen napsat, že byla skv?lá a t?šíme se na další. Martin Lorenc a Tomáš Kabourek