Junior 2007 - FK OEZ Letohrad 0:4 (0:3) Sestava: Satoria - Černohorský, Macek, Faltus, Gelo - Lukes, Huška (50.Krejčí), Pokorný, Kabourek (47.Prokopec) - Lukeš, Lipenský Branky: 1.,27.Lukeš, 18.Macek, 41.Lukes Vít?zství a 3 body do tabulky. To je asi jediné pozitivum v zápase s nadšen? bojujícím domácím soupeřem, který rozhodně nep?ipomínal mužstvo ze dna tabulky. Naši hráči podali podpr?m?rný výkon plný alibismu, bez bojovnosti a nasazení. Hned z první akce jsme se v 1 min ujali vedení, to Lipenský vyhrál hlavičkový souboj a Lukeš podél brankáře otevřel skóre - 0:1. V 5 min našel Pokorný z rohu Lukese, jeho hlavička se mezi tyče ale nevešla. 10 min. p?inesla neprom?n?nou šanci Lukeše po přihrávce Lipenského. V 17 min. našel zpětnou přihrávkou Lukes na velkém vápně Hušku, jeho střela bez příprava skončila v náručí brankáře. Druhý gól přišel v 18 min., kdy z 25 metrů nap?áhl Macek a jeho střela skončila v síti - 0:2. V 22 min. se k trestnému kopu z hranice šestnáctky postavil Pokorný, jeho střelu ale vyrazil brankář na roh. V 27 min. vrátil odražený míč před branku Lukes a Lukeš s p?ehledem zvýšil - 0:3. Poslední šanci poločasu neproměnil po samostatné akci Lipenský. Kdyby se druhý poločas nehrál, asi by se vůbec nic nestalo. Naše hra chvílemi p?ipomínala mužstvo z okresního přeboru, místo abychom soupeře dorazili, začali jsme hrát profesorský fotbal, bez pohybu, důrazu, nasazení, o fotbalovosti ani nemluvě. V 41 min našel přesnou přihrávkou Macek rozb?hnutého Lukese, který tvrdou střelou prostřelil brankáře - 0:4. V 45 min se protáhl na pravé straně Lipenský, ale jeho přihrávku nevyužili Lukeš ani Kabourek. V 53 min střílel Pokorný vedle. V 55 min přišla šance domácích, ale Satoria naše mužstvo podržel. V 59 min netrefil branku z trestného kopu střídající Krejčí. V 67 min se protáhl na pravé straně Prokopec, našel na velkém vápně Krejčího, ale jeho střela pravd?podobn? ještě letí…O minutu později se odraženému míči po rohové kopu dostal Pokorný a jeho střelu zastavil až na brankové čáře domácí obránce a dorážka Lukes skončila nad. Skóre zápasu nezměnili ani šance Krejčího a Pokorného. Domácímu mužstvu p?ejeme za sympatický výkon a p?íjemnou atmosféru, která celý zápas v Prosetín? provázela, záchranu v soutěži. Příspěvek dodal: Šedivý Luděk