FK Letohrad – FO Lanškroun 5 : 1 (3 : 0)

branky: Adamec, Gregor, Švercl J., Švercl D., Sladký

sestava: Pavlík – Kulhánek, Peřina, Fišer M., Hejzlar, Fišer J. – Gregor, Kanon, Švercl J., Frangos, Nastoupil, Jirucha, Adamec – Sladký, Švercl D.

Za ideálního počasí a na výborně připraveném trávníku nás čekal poslední zápas sezóny a zároveň rozloučení s ročníkem 2008. Hned od začátku se hrál rychlí a otevřený fotbal. Tento styl nám vyhovoval a bylo tam pár akci, které jsme bohužel nedotáhli úplně do konce, ale co bylo důležité. Do šancí jsme se dostávali a bylo jen otázkou času, kdy se nám akce vydaří zakončit gólem. Ale i soupeř měl šance a při jedné z nich se vyznamenal náš golman, který nebezpečnou střelu k tyči skvěle zlikvidoval. Následně jsme zaútočili a po krásné uličce Robina se na branku řítil Míša Adamec a svoji šanci tentokrát s přehledem proměnil. Opět platilo pravidlo nedáš, dostaneš. Na další gól jsme nečekali dlouho a po pěkném pasu Jirky Sladkého na Alexe , který si prvním dotykem posunul balon před obránce a zkušeně poslal balon podél golmana to bylo už 2:0. V tu chvíli už bylo na hřiště jen jedno mužstvo a kluci se fotbalem bavili. Do poločasu se ještě strefil Juras Švercl, který svojí střelou překvapil golmana hostů a do šaten se šlo za stavu 3 : 0. V poločase nebylo klukům co vytknout a tak jsme se mohli věnovat objednávce 9 ks pizz, kterou si kluci svými výkony v jarní části sezóny zasloužili :-) Druhý poločas se hrál už vyrovnanější zápas, ale byli jsme to my, kdo posouval skóre nahoru. Další gól jsme vstřelili po krásné individuální akci Čahouna Domči Švercla , který se individuálně prosadil přes tři bránící hráče a obešel i golmana a do prázdné branky zvýšil na 4:0. Krásná akce s krásným zakončením. Ale to nebylo ještě všechno a další branka padla po další učebnicové akci, kdy Alex Gregor dostal krásný pas do strany, zatáhl k bráně kde přízemním centrem našel dobře nabíhajícího Jirku Sladkého a ten už věděl co s balónem a navýšil naše skóre na 5 : 0. Soupeř se ,ale nevzdával a po jedné akci se za vápnem opřel do balónu hráč soupeře a nádherně balón pověsil za záda našeho golmana, který na balón nedosáhl. Škoda, určitě jsme mohli odehrát zápas s nulou. Ale i tak to byl jeden z naších nejlepších výkonů a lepší rozloučení jsme si nemohli ani přát. Teď si dáme měsíc klid od fotbalu a pak se vrhneme na tu další. Děkuji příznivcům za podporu a klukům přejeme krásné a pohodové prázdniny a těšíme se na další sezónu