1.FC Žamberk – FK Letohrad 0 : 5 (0 : 1)

branky: Adamec 2, Kanon, Sladký, Pavlík

sestava: Pavlík – Třetina, Šítek, Šulc, Nastoupil, Jirucha, Fišer M., Kanón, Makar, Švercl, Vítek, Hrabáček, Vinkler, Frydrych, Fišer J., Lucynskyj, Adamec, Sladký

Ve druhém přátelském utkání se naši starší žáci utkali s týmem Žamberka. Na utkání se k nám připojil Max Fišer a tak jsme očekávali, že do zápasu půjdem kompletní, bohužel se lehce zranil A.Gregor a raději jsme ho nechali odpočívat. Do utkání jsme nastoupili s odhodláním zápas rozhodnout hned na začátku. Již v 8. min prostřeluje brankáře domácích J. Sladký, vedeme 1:0. Do konce poločasu jsme mohli zápas rozhodnout, ale několik 100% šancí bohužel nedáme a tak jen 1:0 končí poločas. Na začátku druhého poločasu asi v 50. min po samostatným úniku proměňuje na 2:0 M. Adamec. Od té chvíle se naše mužstvo zklidnilo a začalo hrát pěkný kombinační fotbal s průniky po stranách a následnými centry do vápna kde krásným volejem uklízí opět M. Adamec a je to již 3:0. Za nedlouho po té asi v 68. min po skrumáži ve vápně na 4:0 proměňuje Robin Kanon . Na konečných 5:0 z přímého kopu stanovuje výsledek R. Pavlík. Děkujeme fanouškům za podporu v přátelských utkáních s Českou Třebovou a Žamberkem a doufáme, že našemu mužstvu v mistrovských utkáních vytvoříte vynikající atmosféru.