FK Letohrad - 1.FC Žamberk  1 : 1  (0 : 0)

branka: Nastoupil

sestava: Pavlík - Třetina, Šítek, Sladký, Jirucha, Šulc, Nastoupil, Švercl, Vinkler, Vítek, Gregor (K), Kubelka, Krejsa, Makar, Hrabáček, Fíšer, Kalousek

První poločas byl pro nás doslova poločas hrůzy a to co jsme předváděli nemělo s fotbalem nic společného. Nedařilo se nám nic a kdyby soupeř vstřelil z brejků 2-3 góly, tak bychom se neměli čemu divit.

Druhý poločas už byla naše hra o něčem jiném a začali jsme hrát fotbal, který chceme hrát. I přesto se soupeř z ojedinělého brejku dokázal prosadit a my prohrávali. Ale i tak jsme věřili , že pokud budeme pokračovat v tlaku, tak se nám musí podařit vstřelit branku. Šance začali přibívat a do vápna lítal jeden centr za druhým a soupeř nevěděl kam skočit.Bohužel naše produktivita byla slabá a tak jsme z tlaku dokázali jen vyrovnat.

Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout a začít hrát fotbal, který jsme předváděli v přípravě. Další zápas odehrajeme s týmem z Králik a zápas se bude hrát v Červené Vodě.