FK LETOHRAD - SK HOLICE  10 : 0 !

Sestava : Tomáš Hubálek, Matěj Krejčí, Alex Konečný, Ondra Rozlílek, Marek Adamec, Dominik Hejzlar, Jakub Stejskal, Petr Vávra, Šimon Matějíček, Marek Mlynář, Tomáš Halbrštát

Náhradníci : Ondra Kulhánek, Matouš Vinkler, Jiří Sladký

Tentokrát v řádném hracím kole zavítali do Letohradu dorostenci z Holic ,  momentálně poslední tým tabulky...
Od první minuty bylo cítit, že Holice nebudou klást velký odpor a bylo otázkou prvního gólu,kdy odšpuntujeme brankové hody...
Po několika promarněných šancích a standartkách přišel centr zleva, který gólmanovi prošel mezi rukama a připravený Halbi doklepl na 1 : 0.
O 6 min. později znova zleva napřáhl Matějíček a křížnou střelou překonal brankáře hostí podruhé.
Ve 40 min. si naběhl Halbi na centr zpráva a bylo 3 : 0.
K dalšímu zásahu naším stačily pouhé 4 minuty a Stejskal zvýšil na 4 : 0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s úmyslem neztratit koncentraci a prošetřit některé naše,, načnuté " hráče .
Než jsme stihli vystřídat,utrpěl náš nejmladší hráč nepříjemné zranění ramene v nezaviněném souboji,kdy se srazil s hostujícím hráčem!
Halbrštát nejdříve spálil tutovku,aby o 9 min. později uzavřel hattrick...5 : 0.
Soupeř se stále snažil hrát, přestože ztrácel ve všech faktorech utkání,za což zaslouží uznání!
Další branky přidali Vávra střelou z vápna, Hejzlar podobnou střelou , Mlynář po samostatné akci, Stejskal hlavou a skóre uzavřel Hubálek z penalty!
Hráči zaslouží uznání za chuť do hry , hlad po gólech, které padali po krásných kombinacích a koncentraci do poslední minuty !
Zraněný Šimon je v pořádku a s lékařem se loučil slovy : ,, to je super, můžu v úterý na trénink "!