FK Letohrad – SKP Slovan Moravská Třebová 2 : 1 (1 : 0)

Góly : Javůrek, Hauf (penalta)

Sestava: Hubálek, Krejčí, Adamec, Šantrůček, Vávra, Uhlíř (Třetina), Hauf, Stejskal (Kulhánek), Bedrníček (Marek), Brůna (Frangos), Javůrek (Špinler)

Podzimní kolo mistrovských utkání zahájili hráči dorostu FK Letohrad v sobotu 20.8.2022 na domácím hřišti, kde přivítali tým z Moravské Třebové. Hned v 7.minutě prvního poločasu Jiří Javůrek po získání míče šel sám na branku a otevřel skóre zápasu na 1:0. Do poločasu jsme měli ještě několik brankových šancí, ale neproměnili jsme je. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez aktivity. V 64.minutě jsme dostali po centru a následném nedůrazu ve vápně vyrovnávací gól na 1:1. Soupeř měl nadále územní převahu, ale náš gólman Tomáš Hubálek nás několikrát podržel. V 74.minutě byl náš hráč v pokutovém území faulován a následnou penaltu proměnil Matěj Hauf. Konečné skóre 2:1 jsme udrželi do konce zápasu. Získali jsme první 3 body do tabulky. K dalšímu zápasu vyjíždíme do Moravan.