FO Lanškroun – FK LETOHRAD 0 : 2 (0 : 1)

branky: Stejskal 2

Sestava:Vávra – Hauf , Šantrůček, Krejčí, Rozlílek, Uhlíř , Konečný, Fogl , Stejskal , Javůrek , Mlynář (Brůna , Halbrštát , Bedniček , Marek)

Nedělní odpoledne patřilo našemu dorostu k utkání v Lanškrouně. Od začátku zápasu se hrálo nahoru – dolů a bylo zjevné, že kdo dá první gól, zřejmě zvítězí. Za stavu 0:0 nás opět podržel brankář,ale i naši borci měli pořádnou smůlu,kdy trefovali břevna, tyče a ne a ne dostat míč do branky. Naštěstí svým nadstandardním výkonem si Kuba Stejskal dal,jako odměnu, 2 góly a tím týmu zajistil důležité tři body a posun v tabulce na krásné 4 místo. Je potřeba pochválit celý tým, který bojoval jako jeden muž a šel si po většinu zápasu, hlavně v druhém poločase, za vítězstvím. Nezbývá než chlapcům pogratulovat a popřát minimálně podobný výkon i v příštích utkáních.

Představení hráčů - Dorost U19

• Marek Adamec