Moravská Třebová – FK Letohrad 1 : 2 (1 : 1)

Branky: Uhlíř, Javůrek

Sestava: Hubálek, Krejčí, Fogl, Adamec, Šantrůček, Uhlíř, Hauf, Rozlílek, Stejskal, Javůrek, Mlynář ( Marek, Halbrštát, Šafář, Bedrníček )

V sobotu 18.3. jsme zajížděli ke svému 2.mistrovskému zápasu Jara 2023 do Moravské Třebové. 1.mistrovský zápas 11.3. byl kvůli počasí odložen na jiný termín. Od začátku zápasu byly šance na obou stranách. V 19.minutě, po rychlém vhození autu a aktivnímu napadání soupeře, jsme získali míč před soupeřovým vápnem a po pěkném uvolnění našeho hráče Uhlíře na hranici velkého vápna jsme zakončili střelou k levé tyči soupeřovy branky. Šli jsme do vedení 0:1. Ve 28.minutě, po výkopu od brankaře a špatném odhadu naší obrany, šel hostující útočník sám na naši branku a vyrovnal na 1:1. I nadále byly brankové příležitosti na obou stranách. Vítězství v zápase jsme rozhodli v 90.minutě po uvolnění ve vápně a zakončení našeho hráče Javůrka na konečný výsledek 1:2 pro Letohrad. Připisujeme se 3 body do tabulky.