FK LETOHRAD : FK Lanškroun 3 : 0 (2 : 0)

branky: Rozlílek, Stejskal, Fogl

sestava: Uhlíř – Šantrůček, Fogl, Konečný, Krejčí, Marek (62.Vávra) , Rozlilek , Hauf , Bedrníček (56.Šafář), Stejskal (82.Hubálek), Mlynář(74.Špinler)

O velikonoční sobotu jsme doma přivítali tým z Lanškrouna. Ač je soupeř v tabulce pod námi, nebylo na místě nic podceňovat, protože z podzimního zápasu víme, jak bylo utkání vyrovnané a také, že se na jaře Lanškrounu daří. Nastoupili jsme s odhodláním zvítězit a bylo to znát od první minuty. Našich chlapců bylo plné hřiště, hýřili pohybem, dobře kombinovali, jen jim chybělo zakončení mezi tyče. Nebojím se naši hru za první poločas nazvat totálním fotbalem, protože byla radost se na výkon našeho týmu dívat. Držení míče, nebojácnost dovolit si klíčku i pod tlakem, vyvedení míče do dobrých prostorů, zkrátka soupeř se kolikrát stal jen divákem akcí našich hráčů,za což jim patří dík. Už to vypadalo nespravedlivě, že se půjde o poločasu do šaten za bezbrankové remízy, ale Ondra Rozlilek byl proti, kdy v 25.minutě natáhl svou levačku a zhruba z pětadvaceti metrů nedal hostujícími brankáři šanci a ujali jsme se vedení 1:0. Ani s tímto výsledkem naši hráči nebyli spokojeni a 2 minuty před koncem poločasu zvýšil vedení na 2:0 Kuba Stejskal. Druhý poločas už byl vyrovnanější hned ze dvou důvodů, za prvé, soupeř zjednodušil hru a byl častěji u míče, za druhé, hřiště bylo místy jako oraniště, tudíž naší technicko-kombinační hře to nevyhovovalo. I přes to, náš tým udržel hru bez obdrženého gólu a naopak v 73.minutě jeden gól přidal , kdy se ve vápně soupeře dobře orientoval Honza Fogl a pojistil vedení na 3:0. Tímto výsledkem jsme si udrželi v tabulce sedmou příčku a vrátili i skóre do plusu.