TJ Svitavy : FK Letohrad 2 : 4 (0 : 1)

branky: Šantruček, Halbrštát, Stejskal, vklastní

sestava: Uhlíř, Šantrůček, Fogl, Javůrek (46.Halbrštát), Krejčí, Mlynář (62.Vávra), Rozlilek, Hauf , Konečný (76.Marek) , Stejskal (71.Bedrníček), Adamec (79.Šafář)

Ve Svitavách je hezký stadion, trávník byl připraven skvěle a velikostně je jako u nás v Letohradě, což předpovídalo, že by to mohlo vyhovovat našim technickým hráčům a kombinační hře. To se také stalo hned od začátku hry,kdy jsme zamkli soupeře na jejich polovině a dobývali branku domácích. Soupeř zahrozil až někdy kolem 10-té minuty ojedinělým únikem jednoho hráče,ale střela skončila mimo naší bránu. Ve 29.minutě se ,poněkolikáté v zápase ,uvolnil Šantrůček na levé straně a přehodil gólmana Svitav na vzdálenější tyč. Měli jsme několik dalších gólových příležitostí,ale dvě skončili na tyči, dvě těsně minuli spojnici brány a další pochytal brankář. Do druhého poločasu jsme pro zranění Javůrka museli vystřídat a nastoupil Halbrštrát. Pokračovali jsme v nátlakové hře a soupeři moc nepůjčovali míč, což vyústilo konečně v góly . Právě střídající Halbrštrát to odšpuntoval, přidal se Stejskal a čtvrtou branku si dali svitavští sami. Za stavu 4:0 dostali šanci i náhradníci,hra se vyrovnala,ba dokonce měli chvílemi domácí mírnou převahu , čehož využili vstřelením dvou branek. I přesto naši hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru, včetně našeho brankáře, který moc práce neměl,ale svým vysokým postavením až na hranici šestnáctky, pomáhal obraně a ve vápně si zjednal patřičný respekt. Nezbývá než zkonstatovat: ‚hoši,takhle by to šlo‘ đź?‰