SPARTAK CHOCEŇ U 19 – FK LETOHRAD 0 : 3 (0: 2)

BRANKY : Šafář, Rozlílek 2

Sestava: Tomáš Hubálek, Matěj Krejčí, Alex Konečný, Honza Fogl, Marek Adamec, Štěpán Šantrůček, Ondřej Rozlílek, Jáchym Frangos, Radim Šafář, Dan Třetina a Marek Mlynář. Lavička: Tomáš Halbrštát, Jirka Švercl, Dominik Hejzlar a Adam Bedrníček.

V sobotu 26.8.jsme zavítali na stadion Choceňského Spartaku. Kromě dlouhodobě zraněných,Kuba Stejskala , Petra Vávry a lehce indisponovaného Honzy Uhliře jsme byli kompletní a proto jsme nepřipustily žádné myšlenky na prohru.

Od první minuty však zápas ovlivnilo dusno a proto tempo nebylo podle našich představ. Přesto v 18 minutě ze závaru před brankou Chocně získáváme vedení,když se do míče opřel Radim Šafář a pomocí teče propálil gólmana.

Zanedlouho,v 20. minutě Marek Mlynář utíkal domácímu stoperovi a po kontaktu v pokutovém území nařídil sudí k nelibosti domácích penaltu! Protestující hráč po předchozí žluté obdržel i červenou kartu! Pokutový kop proměnil Ondra Rozlílek. Soupeř se však nevzdával a zejména střední záložník a oba útočníci soupeře zamestnávali naší obranu. S trochou štěstí udržel,,Gólmi " Hubálek pomocí naší obranné vozby čisté konto. V druhém poločase jsme chtěli prošetřit některé hráče a také zapojit do hry lavičku,proto jsme vystřídali 5 hráčů. Potěšilo nás, že se svým nasazením zasloužili o udržení kvality hry . V závěru ještě přidal třetí branku po individuálnim průniku z levé strany Ondra Rozlílek.
Příští zápas 30.8. v 18 hodin v Dašicích…

Představení hráčů - Dorost U19

• Petr Vávra