FO Lanškroun – FK Letohrad 1 : 1 (0 : 1)

Branka: Peřina

Sestava: Jan Uhlíř, Matěj Krejčí, Alex Konečný, Honza Fogl, Marek Adamec, Štěpán Šantrůček, Ondřej Rozlílek, Jirka Švercl, Ondra Kulhánek, Dan Třetina a Dan Peřina Náhradník: Jáchym Frangos

V neděli 10.9. jsme za letního počasí zavítali do Lanškrouna k dalšímu zápasu krajského přeboru… Početná marodka a pozdní omluvenky některých hráčů způsobily, že nás bylo pouze 12! Do zápasu jsme šli s tím uhrát tady body týmovým, soustředěným a bojovným výkonem. Územní převaha byla na naší straně,ale větší šance měl ,po našich chybách v defenzivě v závěru poločasu soupeř! Začátek druhé půle nám vyšel a po zisku míče na pravé straně a následném centru hlavičkoval Dan Peřina a míč propadl do sítě! Prostřídáním soupeř okysličil sestavu a začal přebírat herní převahu,z čehož pramenily i šance… My jsme ještě zahodily 100% šanci, když Třéťa přestřelil tváří v tvář brankáři hostí a tak přišel trest… Po standartní situaci z leva se k vyraženemu miči ve vápně dostal hostující útočník a potrestal naší nedůslednost! To už byla patrná nervozita na obou stranách. Soupeř ještě v úplném závěru trefil tyč,ale výsledek 1:1se už nezměnil!