Jiskra Litomyšl – FK Letohrad 2 : 0

Sestava : Tomáš Hubálek, Dominik Hejzlar, Jan Fogl, Alex Konečný, Marek Adamec, Radim Šafář, Ondřej Rozlílek, Tomáš Halbrštát, Jan Uhlíř, Jakub Stejskal, Marek Mlynář

Náhradníci: Jiří Švercl, Adam Bedrníček, Ondra Kulhánek, Dan Třetina

Oproti zápisu jsme měli od domácích avízo, že utkání odehrajeme na trávě! S návratem dvou opor základu do sestavy, důrazné domluvě po pátečním tréninku a předzápasové atmosféře jsme doufali v ukončení našeho brankového půstu. Úvod zápasu patřil sice domácím,ale hned z protiútoku se naši kluci pohlédnou kombinací dostali před branku soupeře,bohužel Marek Mlynář trefil brankáře! V dalších dvou šancích nám chyběl krůček,aby balón skončil v síti a tak udeřil soupeř! Po špatné přihrávce a nákopu se prosadil domácí útočník! Druhý poločas se na těžkém terénu odehrál po taktovkou soupeře. Ten přidal ještě jednu branku a důslednou obranou a kombinační hrou naše borce k ničemu nepustil! Bohužel ani prostřídáním jsme nedocílili kýženého oživení naší hry!

Představení hráčů - Dorost U19

• Marek Adamec