6. kolo okresní miniligy BAMBINY

Letohrad 9:4 Česká Třebová - A

Letohrad 12:10 Lanškroun - A

Letohrad 6:8 Jehnědí

sestava mladší: Verča Dutková, Antonín  Dutka, Míša Nágl, Márek Skalický, Maxmilian Stejskal, Roman Veselý, Alférd Novotný

zápasy:

Letohrad 2:14 Žamberk - B

Letohrad 13:7 Řetová

Letohrad 13:5 Česká Třebová - B

Letohrad 10:7 Lanškroun - B

Letohrad 8:7 Jablonné nad Orlicí

Letošní první turnaj nás zavedl na hřiště do České Třebové kde panovalo krásné fotbalové počasí. Naše oba týmy podávali během celého turnaje povedené výkony a všichni se snažili a šlo vidět, že je to baví a to je pro nás trenéry a pro rodiče to hlavní. Samozřejmě byli okamžiky kdy se nám i nedařilo a ukázali se nedostatky, které musíme natrénovat, ale to nadšení ze vstřeleného gólu a radost z vítězství byla vždy obrovská. Děti si zaslouží velké poděkování za přístup a pokud budou i dále pokračovat tak trenérům a rodičům budou dělat radost. Další kolo pokračuje v neděli 12.5. v Jehnědí.