FK Letohrad - Sokol Dolní Újezd  7 : 4 (3 : 2)

branky: Gregor 2, Vítek, Fišer J., Šulc, Makar, Kanon

sestava: Pavlík - Lucynskyj, Krejsa, Šítek, Švercl, Vinkler, Vítek, Třetina, Kanon, Gregor (K), Jirucha, Kalousek, Kubelka, Šulc, Makar, Hrabáček, Fišer

Zápas se odehrál za trvalého deště , ale na kvalitním trávníku. Zápas to byl divácky atraktivní a hrálo se především do útoku a tomu odpovídá i skóre zápasu. K tomu jsme ještě 4 x nastřelili brankovou konstrukci. I přesto, že jsme dali 7 branek, tak se v koncovce stále trápíme a bohužel nám chybí typ útočníka, který by vypracované akce zakončil. Jako tým si umíme šance vypravovat, což je super, ale neumíme to dotlačit až do gólu a to nás v zápasech, kde se hraje na 1-2 góly limituje. Teď budeme mít volný víkend a v posledním zápase ve skupině nás čeká tým Chocně.