FK Turnov: Franc – Peuker. Křeš, Provazník, Landfeld (78. Tobiáš), Beníšek, Vencbauer, Havel P. (84. Marek), Havel Š. (67. Prokopec), Petržilka, Horák

FK Letohrad: Martinovský – Jiřánek (83. Štusák), Kail, Lorenc, Kabourek, Hiller, Kadlec (56. Hýbl), Zbudil, Šplíchal, Chládek (72. Klímek), Nágl

Branky: 2., 66. Havel P.  – 22. Nágl

Rozhodčí: Koutník Michal, Vitvar, Svoboda

ŽK: 1:3

Diváci: 200

Na půdě FK Turnov se Letohradu ani na potřetí v tomto anglickém týdnu nepodařilo zvítězit a domů se vracel opět bez bodu. Už v úvodní minutě hosté zvolili špatné řešení přechodové fáze do útoku, čehož domácí dokázali náležitě využít a Havel P. otevřel skóre zápasu ve prospěch Turnova, 1:0. V 10. minutě mohlo být srovnáno, Kabourek prošel z pravé strany do vápna, zpětnou příhrou nabídl Kadlecovi zakončení, které však skončilo na přední tyči. O tři minuty později servíroval Hiller centr do vápna, kde ve skluzu zakončující Kabourek donutil France vytěsnit míč na roh. Další obrovská příležitost hostí se zrodila ve dvacáté minutě. Lorenc šikovnou příhrou vyslal do samostatného úniku Kabourka, jehož zakončení gólman vytěsnil na roh. Z rohu se domácím sice první balón podařilo odvrátit, ale Kail ho pohotově vrátil do ohně, kde se nejlépe zorientoval Nágl a srovnal na 1:1. Do konce poločasu se ještě připomněli i domácí, když poslali centr z levé strany do malého vápna, kde si se zakončením poradil Martinovský ve spolupráci s Jiřánkem. Druhý poločas začal Letohrad lépe a pokračoval v nastaveném tempu z první půle. Hiller posunul míč na levou stranu, ze které se do vápna řítil Kabourek. Jeho bombu však zastavila spojnice a odražený balón se Chládkovi do brány už nepodařilo usměrnit. Okolo šedesáté minuty začínal přebírat otěže zápasu Turnov, k čemuž mu pomohla série několika rohů a autů okolo vápna hostí. To nakonec vyústilo v druhou branku domácího Havla P., který potrestal ztrátu Letohradu na půlce hřiště a rychlý kontr zakončil přesně k levé tyči Martinovského branky, 2:1. Letohradu se poté už nedařilo vypracovat si šance na korigování výsledku a domácí si tak mohli připsat první body v tomto ročníku Divize C.

Hodnocení trenéra A. Majvalda. Tam, kde jsme končili pohárovou ostudu, tam jsme pokračovali v Turnově. Druhá minuta a obdržená branka po brejku domácích. Musím, ale kluky pochválit, že dobře reagovali a začali jsme domácí přehrávat. Jen mezi 10.-15. minutou jsme měli třígólové šance a v době kdy se poločas začal lámat do druhé poloviny se nám podařilo po dohraném rohovém kopu zaslouženě vyrovnat. Dál jsme Turnov přehrávali, ale domácí nám chodili do nebezpečných brejků. Druhý poločas jsme začali nastřelenou tyčí a tlakem, postupem času se hra začala vyrovnávat. Domácí nás na chvíli chtěli po sérii standardních situací zatlačit a když se zdálo, že se z tlaku vymaníme, tak jsme udělali chybu v rozehrávce, kterou domácí nekompromisně potrestali. Do konce utkání už jsme nebezpeční nebyli a Turnov nás do velké šance nepustil. Je škoda, že z utkání, ve kterém jsme nebyli horším týmem nevezeme ani bod a nezbývá nám než dál pracovat a věřit, že zvládneme domácí utkání s týmem V. Hamrů.