FK LETOHRAD  – RMSK Cidlina Nový Bydžov 3 : 3 (0 : 2)

Letohrad: Janůj – Kadlec (46. Chládek), Kail, Lorenc, Kabourek (92. Klímek), Macek, Šplíchal (84. Hýbl), Nágl, Šponar (46. Jiřánek), Zbudil, Štěpán

Nový Bydžov: Strýhal – Trejbal, Blažek, Mokošín, Bekera (74. Holec), Štajer, Marek (64. Zvěřina), Vincour, Voldán, Novák (5. Pokorný), Drobný

Branky: 57. Drobný (vlastní), 70., 80. Kabourek  – 12.,45. Bekera, 85. Zvěřina

**Rozhodčí: ** BEČVÁŘ Lubomír, Fojtík, Kváček

ŽK: 3:3

Diváci: 200

Poslední říjnovou sobotu přivítal Letohrad na svém hřišti celek z Nového Bydžova. První velkou příležitost připravila dvojice Šponar, Kabourek už v páté minutě. Šponar poslal míč za obranu, kde Kabourek přetlačil stopera a z dálky pálil do břevna. Ve 12. minutě šli hosté z rohu dovedení, když se na přední tyči prosadil Bekera, 0:1. Stejný hráč se prosadil v úplném závěru prvního poločasu, když se uvolnil uvnitř vápna a míč s pomocí tyče dostal za záda domácího brankáře, 0:2. V poločase došlo u domácích ke dvěma změnám a hra nabrala úplně jiný směr. V 56. minutě hledal Chládek ve vápně Šplíchala, ale předním ještě zasáhl hostující obránce Drobný a srazil si míč do vlastní sítě, 1:2. V 69. minutě Zbudil poslal obloukem míč za obranu, kde byl nastartovaný Kabourek a přes vybíhajícího brankáře Strýhala lobem srovnal na 2:2. V 80. minutě šel Letohrad dovedení. Lorenc potáhl balón po pravé straně a prudkým centrem po zemi našel na zadní tyči Kabourka, který tak svým druhým gólem v utkání dovršil obrat domácích, a navíc si připsal stý divizní gól!! Bohužel radost z obratu Letohradu zhořkla, když se ještě v 84. minutě trefil Zvěřina a stanovil konečný výsledek na 3:3.

Hodnocení trenéra A. Majvalda Tam, kde jsme skončili utkání v Dobrovicích, jsme pokračovali v domácím zápase s Bydžovem. Laciné ztráty míče, soupeři darované branky a naše neproměněné šance. Kluky ale musím pochválit jak druhý poločas zareagovali a zaslouženě otočili nepříznivý výsledek. Bohužel jsme udělali další lacinou chybu a soupeř ji potrestal. Remíza je pro nás zklamání, ale za první poločas a za to jak nabízíme soupeři vstřelené branky si asi víc nezasloužíme.