AS Pardubice - FK OEZ Letohrad B 3:1 (0:1) Sestava: Pěnička - Peřina, Kovanda (78. Mikyska), Plašil, Majvald Ladislav - ?ermák, Paulus (46. Šťovíček), Jiroušek, Kvapil - Svoboda, Gerža (65. Pa?ínek) Branka: 64. Gerža I druhé utkání v krajském přeboru jsme absolvovali proti jednomu z kandidát? postupu do divize, který se svými ambicemi nijak netají. Zkušený soupeř vlítl na hřiště jako uragán a ve 14. minutě vedl o dva góly. Nutno pochválit naše mladé hráče, kteří se snažili rychlými protiútoky "z?stat v zápase". Ve druhém poločase se podařilo vyrovnat Průběh utkání a vstřelit branku po hezké kombin?ní akci. Utkání tak bylo velkou školou a druhý poločas nazna?il, že již v následujících dvou utkáních na domácím hřišti m?žeme naše zkušenosti z prvních dvou porážek v krajské soutěži zúro?it, ikdyž nás čeká teč v neděli další favorit soutěže.