FK OEZ Letohrad B - Mor. Třebová 1:1 (0:0) Sestava: Pěnička - Vrbický, Kovanda, Loufek, Mikyska - Majvald Aleš (89. ?ermák), Peřina, Kvapil, Jiroušek - Fišer (88. Hrdina), Pa?ínek (82. Šťovíček) Branka: 55. Fišer ?K: Kovanda ŽK: Peřina, Mikyska, Fišer Do třetice soupeř z nejt?žších na úvod krajského přeboru; naši hráči však od začátku utkání s maximální snahou poprvé bodovat se prali o každý míč. Soupe?e jsme do žádné větší šance v prvním poločase nepustili, ani my jsme však naše p?íležitosti nevyužili. Téme? celý druhý poločas jsme odehráli bez vylou?eného hráče, přesto jsme se ujali vedení. Po té se soupeř dostal do jediné brankové p?íležitosti, kterou k našemu smutku využil. Naši hráči odvedli poctivý kolektivní výkon, odměnou jim je první bod v soutěži.