Letohrad B - Moravany 1:2 (0:1) Fakta - branky: Kvapil - K?íž 2. Rozhodčí Zerzán (Vysoké Mýto) ŽK 2:1 Divák? 50. Sestavy: FK OEZ Letohrad B: Pěnička - Mikyska (84. Šťovíček), Kovanda, Loufek, Vrbický - Peřina, Kvapil, Jiroušek, Aleš Majvald (78. ?ermák) - Svoboda (66. Barto?), Fišer. Sokol Moravany: Ondrá?ek - Ježek, Pulpán, Št?pánek, Houžví?ek (25. Kulhánek) - Fišer, Hynek, Veselý, Dvo?ák - Kout-ník (66. Šretr), K?íž (90. Klos). Utkání ovlivnila již 64. vtečina zápasu, kdy hosté zasko?ili spící Letohradské brankou na 1:0, jejímž autorem byl K?íž. V 15. minutě krásn? pronikl do vápna po individuální akci domácí Kvapil, ale střela Svobody šla těsně vedle. O tři minuty později moravanský Koutník trefil tyč letohradské branky, když brankář Pěnička míč tečoval. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, když ve 49. minutě po rohovém kopu Majvalda vyrovnal hlavičkou Kvapil - 1:1. V 60. minutě nastřelili hosté tyč domácí brány a vzápětí skončila střela letohradského Jirouška na bo?ní síti. V 75. minutě chyboval Kovanda a hosté šli zásluhou K?íže do vedení 2:1. Možnost vyrovnat měl o sedm minut později Jiroušek, který postupoval sám na bránu, ale jeho střelu gólman hostí vyrazil a dorážka skončila opět na tyči. Podobn? se vedlo v 90. minutě i ?ermákovi, jenž nastřelil břevno. p?evzato z www.orlickenoviny.cz