Turnaj Bambiny ve Vysokém Mýtě

branky: Strnad , 2× Křivohlávek

FK Letohrad – FK Česká Třebová 1 : 9

branky: Strnad

Sestava : Matěj Motl ,Tom Strnad, Kuba Jánský, Oliver Křivohlávek, Oskar Novotný .

Sobotního turnaje ve Vysokém Mýtě se mohlo kvůli nemocem zúčastnit pouze pět hráčů. Naštěstí i ve fotbale funguje solidarita a naši soupeři nám hodně pomohli zapůjčením svého hráče v prvních dvou zápasech, aby se naši kluci mohli střídat a nabrat tak nové síly. Hned v prvním zápase s Vysokým Mýtem nás soupeř přehrál hlavně fyzicky a zápas skončil 0–7. Druhý zápas s týmem Žamberk B byl však zatím nejlepší, který nejmladší letohradští odehráli a skončil těsnou prohrou 3–5. Své první góly vstřelili Tom Strnad a Oliver Křivohlávek.
Poslední zápas s Českou Třebovou kluci chtěli zahrát co nejlépe, avšak únava a vyčerpání už na nich byla znát. Skóre bylo 1–9 . Pochvala za snahu patří nejen našim klukům, ale také trenérovi a tatínkům, kteří povzbuzovali a radili ze všech stran. Radost ze vstřelených gólů byla důležitější než výsledek turnaje. Děkuji Motlová S. / Mikyska J. Příští turnaj odehrajeme v neděli 6. 10. 2019 od 9.30h v Žamberku .