Turnaj Bambiny v Žamberku- neděle 6.10. 2019

FK Letohrad – 1 FC Žamberk B 4 : 4 ( pen.5 : 4 )

branky: Bartoš, 3× Křivohlávek.

FK Letohrad – 1 FC Žamberk A 0 : 14

FK Letohrad – Jiskra Ústí nad Orlicí 0 : 11

Sestava : Matěj Motl , Kuba Jánský, Magdalénka Jánská, Oliver Křivohlávek, Oskar Novotný , Maty Pirkl, Fanda Douša , Kryštof Kubelka , Oskar Novotný , Domča Šubrt , Adam Bartoš .

V neděli dopoledne vyjeli nejmladší borci Bambíny Letohrad do Žamberka, oproti minulému výjezdu do Mýta se sešlo dvakrát více hráčů. Za velmi chladného počasí začali naši s týmem Žamberk B. Ve vyrovnaném zápase jsme vedli až do poloviny druhého poločasu 4:2, v závěru jsme však inkasovali 2 rychlé góly a nakonec po dohodě rozhodovaly penalty, které si kluci v zápase vyzkoušeli prvně. Na letohradské se v penaltovém rozstřelu usmálo štěstí a utržili 2 body Góly v základní časti vstřelili – 1× Bartoš , 3× Křivohlávek . Druhý zápas s týmem Žamberk A už byl o poznání náročnější, kluci mohli celý zápas pozorovat kam se můžou vypracovat poctivým tréninkem. Spousta pěkných akcí přinesla Žamberku A zcela zaslouženou vysokou výhru 14 : 0. Poslední, třetí zápas jsme odehráli s týmem z Ústí nad Orlicí, malí fotbalisté dali do zápasu všechny své zbývající síly, vynaložené úsilí však nestačilo a míč v bráně Ústí neskončil. Letohrad inkasoval 11 gólů. V Žamberku jsme v letošní sezóně získali první body a skončili na třetím místě. Snaha a trénink jsou s každým zápasem více vidět, snad se budou výsledky i nadále zlepšovat. Příští víkend má letohradský tým volno a bude nabírat síly na poslední venkovní turnaj 20.10.2019 v Chocni. Děkujeme všem rodičům a příznivcům Letohradského fotbalu. Motlová S./ Mikyska J.