Halový turnaj v Letohradě Bambíny – 17.11.2019

Turnaj za účasti 6 mužstev systémem „každý s každým“

FK Letohrad – Jiskra Ústí n./O. 1 : 1

branky: 1× Adamcová

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 1 : 7

Sestava: Pirkl Maty, Douša Fanda, Mikyska Toby, Strnad Tom, Novotný Oskar, Adamcová Verča, Jánský Kuba, Křivohlávek Olie, Bartoš Áďa

V neděli 17.11.2019 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje v tělocvičně SPŠ v Letohradě. Turnaj začal naším zápasem v 9:00h. Sestava 9ti hráčů vytvářela naději na dobrý výsledek. A hned v úvodním zápase jsme se mohli radovat.

1. ZÁPAS: LETOHRAD VS ŽAMBERK B Zápas proti Žamberku B se vyznačoval jasnou vládou nad míčem našich hráčů. Desetiminutový útok na soupeřovu bránu, byl výrazným důkazem letohradské převahy. Výsledek 4:0 byl jednoznačný, první výhra v letošním období pro Letohrad byla pro všechny naše hráče ohromnou vzpruhou. 3× Adamcová, 1× Jánský.

2. ZÁPAS: LETOHRAD VS CHOCEŇ Zápas proti Chocni se rozjel v rychlejším tempu než zápas předchozí. Naše mladé seskupení, jedno z nejmladších na turnaji, muselo ostře stíhat soupeře nahoru a dolů. Hned v první minutě proběhly tři prudké střely na soupeřovu bránu. Čtvrtá střela byla gólová. Následně jsme inkasovali na 1:1. Vytvořili jsme tlak a do minuty jsme vedli 2:1. Soupeř zase srovnal. Klání na hřišti se nedalo nazývat fotbalovým, nýbrž hurikánovým. Vichřice se přehnala před naší i soupeřovou brankou, dali jsme gól na 3:2. Jenže soupeř zase pět vteřin před koncem zápasu srovnal na konečný výsledek 3:3. 3× Adamcová.

3. ZÁPAS: LETOHRAD VS ŽAMBERK A Zápas proti Žamberku A se pro nás neodvíjel ze začátku dobře. Pozice míče byla v prvních dvou minutách nebezpečně blízko u naší branky. V třetí minutě jsme obdrželi první branku. Dále se hrálo stále na naší polovině. Nedokázali jsme s balónem vyjet. Až v 8 minutě, po samostatném úniku, jsme konečně skórovali. 19 vteřin před koncem zápasu, po špatné rozehrávce soupeře, jsme vstřelili vítěznou branku. Oslava vítězství 2:1 byla veliká. 2× Adamcová.

4. ZÁPAS: LETOHRAD VS ÚSTÍ NAD ORLICÍ Zápas proti Ústí nad Orlicí působil vyrovnaným dojmem. Několik gólových šancí promarnili fotbalisté na obou stranách. Ve čtvrté minutě jsme inkasovali první gól. Tempo hry se mírně zrychlilo. Stále vyrovnaná hra. Poslední minuta do konce zápasu a stále nic. Stále jsme prohrávali. Konečně naše oblíbená koncovka – 19 vteřin před koncem zápasu jsme vstřelili gól. Srovnáno na konečný výsledek 1:1. 1X Adamcová.

5. ZÁPAS: LETOHRAD VS VYSOKÉ MÝTO Poslední zápas proti Vysokému Mýtu byl nejtěžší. Soupeř měl věkově starší a herně zkušenější tým. Balón se nám skoro až vyhýbal, přesto se nám povedlo ve třetí minutě vstřelit první gól. Po vystřídání jsme nedokázali udržet soupeře na uzdě a Vysoké Mýto si z naší fotbalové branky udělalo střelnici. Začalo pálit jeden gól za druhým. Konečné skóre se na konci zápasu bohužel zastavilo na 1:7. 1× Adamcová.

Celý turnaj byl navzdory poslednímu zápasu velmi prospěšný, fotbalisté zažili poprvé krásné výhry a remízy. Celkové druhé místo na turnaji byl moc pěkný výsledek. Děkujeme všem rodičům a příznivcům letohradského fotbalu za podporu. Další halový turnaj odehrajeme 08.12.2019 na Průmyslové škole v Letohradě.