Halový turnaj v Letohradě Bambíny – 8.12.2019

Turnaj za účasti 6 mužstev systémem „každý s každým“

FK Letohrad – Jiskra Ústí n./O. 0 : 1

FK Letohrad – 1 FC Žamberk 0 : 4

FK Letohrad – FO Lanškroun 1 : 1

branky: 1× Douša

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto B 0 : 0

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto A 0 : 5

Sestava: Pirkl Maty, Douša Fanda, Mikyska Toby, Strnad Tom, Jánský Kuba, Křivohlávek Olie, Bartoš Áďa.

V neděli 8.12.2019 jsme se zúčastnili už druhého fotbalového turnaje v tělocvičně SPŠ v Letohradě. Turnaj začal naším zápasem v 9:00h proti Ústí. V naší brance se dnes vystřídala hned čtveřice našich borců. Turnaj jsme neodehráli vůbec špatně , bohužel naše šance , když už se k soupeřově brance dostanem ještě nedokážeme dobře zakončit… ale věřím , že se budeme zlepšovat. Občas jsme na hřišti trochu ospalí a nechce se nám běhat , ale určitě budeme na všem pracovat. Náš nejlepší zápas na turnaji byl proti Mýtu B , i když se nám nepovedlo dát gol , tak ten zápas měl všechno … nasazení , bojovnost a vyhecovaná atmosféra opravdu super … Musím kluky moc pochválit. Samozřejmě moc děkujem hlavně rodičům a všem příznivcům fotbalu FK Letohrad a do Nového roku 2020 přejeme Všem jenom vše NEJ… Děkuji Mikyska J.