Další halový turnaj v roce 2020 v Letohradě Bambíny

Turnaj za účasti 5 mužstev systémem „každý s každým“

FK Letohrad – 1FC Žamberk A 0 : 3

FK Letohrad  – FO Lanškroun 1 : 2

branky: 1× Adamcová

FK Letohrad – Jiskra Ústí n./O 0 : 0

FK Letohrad – 1FC Žamberk B 3 : 2

branky: 3× Adamcová

Sestava: Pirkl Maty, Douša Fanda, Mikyska Toby, Jánský Kuba, Adamcová Valča , Adamcová Verča , Strnad Tom , Jánská Magdalénka, Šubrt Domča , Bartoš Matěj .

Během sobotního mrazivého rána 8.2.2020 se sešlo pět týmů začínajících fotbalistů v tělocvičně SPŠ Letohrad. Za letohradské dnes hrály dokonce tři holky. To možná letohradský fotbal nepamatuje. :-) První 12-timinutové utkání Letohradu proti daleko staršímu a vyhranějšími týmu Žamberk A neprobíhalo až tak jednoznačně, jak na konci vypadal výsledek (0:3). První gól Žamberka padl z přímého kopu, kterému předcházel nechtěný střet dvou hráčů. Naši hráči se snažili skóre otočit, ale hráči Žamberka (i ostatních týmů) si dnes pečlivě hlídali Verču a bohužel žádné šance se jí v tomto zápase nepodařilo proměnit. Druhá 12-timinutovka proti Lanškrounu skončila 1:2 . Stále se zkoušelo, kdo se u nás v bráně osvědčí. Zkusit by si to měl každý, není to nic jednoduchého Poslední dva zápasy si to sedlo nejlépe: Letohrad X Ústí nad Orlicí 0:0 a Letohrad X Žamberk B 3:2 . Celkově to znamenalo 4. místo pro Letohrad. Našemu mlaďoučkému týmu dnes chybělo více chtít – chtít hrát, chtít sledovat balón, chtít tlačit míč do brány, chtít bojovat. Přejeme jim, aby toto hráči v sobě příště nalezli. Děkujeme rodičům a dalším rodinným příslušníkům za podporu a trpělivost. Adamcová/ Mikyska.

bamb-ny-15–2