První Halový turnaj v roce 2020 v Letohradě Bambíny – 18.1.2020

Turnaj za účasti 6 mužstev systémem „každý s každým“

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto 1 : 3

branky: Douša

FK Letohrad – 1 FC Žamberk 3 : 1

branky: 3× Adamcová

FK Letohrad – FO Lanškroun 1 : 0

branky: 1× Adamcová

FK Letohrad – FK Česká Třebová 2 : 0

branky: 2× Adamcová

FK Letohrad – Jiskra Ústí n./O 0 : 2

Sestava: Pirkl Maty, Douša Fanda, Mikyska Toby, Jánský Kuba, Křivohlávek Olie, Adamcová Valča , Adamcová Verča ,Motl Maty , Adamec Elda .

V sobotu 18.1.2020 se konal další – již třetí bambínový turnaj v tělocvičně Střední průmyslové školy v Letohradě. Pro náš mladičký a nezkušený tým je to ideální příležitost- hrát takhle doma a sbírat první zápasové zkušenosti. Dnes přišla podpořit tým Verča Adamcová (r.2012), která už druhým rokem trénuje v mladší přípravce. Nejdříve váhala, zda vůbec nastoupit. Zda radši nešetřit síly na odpoledne, kdy měla hrát s mladší přípravkou. Stačilo ale nasát trochu fotbalové atmosféry a po prvním zápase se s chutí zapojila. Nečekaně dnes oblékla dres věrná fanynka FK Letohrad- Valérie Adamcová (sestra Verunky). Zmínila se po zápase v šatně, že by to také chtěla zkusit. Jen to trenér uslyšel, měla dres na sobě S nadšením odehrála poslední tři zápasy. Velkou pochvalu dnes mají brankáři za bezchybné rozehrávky a ostatní děti za snahu a bojovnost. Třetí místo- krásný výsledek! Po turnaji na děti venku čekala odměna v podobě dlouho očekávané sněhové nadílky. Zbytek víkendu si mohly užít zimní radovánky. Děkujeme fanouškům za podporu. Adamcová / Mikyska.

bamb-ny-sps-1
bambiny-sps