Turnaj Bambiny v Králíkách- sobota 12.9. 2020

Sestava : Matěj Motl , Kuba Jánský , Domča Šubrt , Adam Bartoš ,Kuba Filip , Vojta Václavek , Bruno Baláš , Tobi Mikyska , Eli Adamec , Matěj Bartoš , Valča Adamcová , Tom Strnad , Sebi Dušek ,Kuba Halbrštát , Lojzik Frydrych

V sobotu jsme za krásného počasí odjeli na náš první turnaj do Králík v kategorii Bambiny a poprvé máme dvě mužstva. Všichni se těšili !!! Bohužel po příjezdu na místo nastalo velké zmražení všech , pak rozčarování hlavně nás trenérů a hlavně rodičů . Na turnaj jsme měli přijet v neděli 13.9. a né v sobotu,jak bylo napsáno v rozpisu. Bohužel velká chyba nastala u pořadatelů v Králíkách , kde změnu termínu turnaje pořadatel Letohradu neoznámil. Nakonec po domluvě s našimi rodiči jsme na místě zůstali a odehráli jsme asi 70 min zápas mezi sebou ukončený penaltami. Pro mě jako trenéra to bylo nakonec velmi pozitivní , protože jsme viděli všechny naše hráče najednou a mohli jsme každému poradit a vstupovat do zápasu . Nakonec všichni od pořadatelů dostali i malou odměnu !!! Všechny děti měli velkou radost, za tuto maličkost děkuji také do Králík . Děkujeme všem rodičům a příznivcům Letohradského fotbalu. Další turnaj odehrajeme v sobotu 19.9. 2020 v Rybníku. Mikyska J.