Turnaj Bambiny v Rybníku- sobota 19.9. 2020

Sestava : Modří: Pepa Kvapil , Kuba Jánský- třetí zápas hrál za Barevný , Tobi Mikyska , Eli Adamec , Maty Bartoš , Valča Adamcová , Tom Strnad ,Kuba Halbrštát .

FK Letohrad- Modří  – TJ Sokol Rybník 4 : 1

branky: 2× Adamec Eliáš , Bartoš Matěj , Adamcová Valča

FK Letohrad-Modří  – FK Letohrad- Barevní 10 : 0

branky: 2× Adamec Eliáš , 4× Halbrštát Jakub , Strnad Tomáš , Mikyska Tobiáš , Adamcová Valča , Bartoš Matěj

FK Letohrad- Modří  – SK Vysoké Mýto 6 : 2

branky: 2× Strnad Tomáš , 2× Adamcová Valča , Adamec Eliáš , Halbrštát Jakub

Sestava : Barevní : Maty Motl , Domča Šubrt , Áďa Bartoš , Vojta Václavek , Sebi Dušek ,Pája Géring , Maty Hubálek.

FK Letohrad- Barevní – SK Vysoké Mýto 4 : 11

branky: 2× Bartoš Adam, Matěj Motl , Václavek Vojta

FK Letohrad- Barevní  –FK Letohrad -Modří 0 : 10

FK Letohrad – Barevní – TJ Sokol Rybník 1 : 2

branky: Hubálek Matouš

SKUPINA „MODŘÍ“ V sobotu 19.září vyrazily Bambíny Letohrad na turnaj do nedalekého Rybníka. Ráno bylo velmi chladné. Teploměr ukazoval 4°C ačkoliv svítilo sluníčko. Poprvé v čepicích vyběhly děti s velkou chutí na mokré hřiště. První utkání proti Rybníku měli naši borci a borkyně jasnou převahu. První gól dne umístil do brány Eliáš Adamec, který tento den nastřílel společně s Jakubem Halbrštátem největší počet gólů (každý 5). V první 12timinutovce přidala ještě jednu branku Valérie Adamcová (1.poločas 2:1). V druhém poločase pak ještě zvýšili skóre Eliáš a Matěj na 4:1. V tomto utkání jsme mohli vidět i několik pěkných přihrávek. Další – takový kamarádský a pohodový zápas- byl mezi letohradskými- modří proti mladším pruhovaným. Skončilo to 10:0 pro modré. Branky stříleli: Tomáš 1, Jakub H. 4 (pravidlo s řízky nové mamince vysvětleno :-)), Tobiáš 1, Eliáš 2, Valérie 1, Matěj 1. I v posledním utkání proti černému týmu z Vysokého Mýta měli modří z Letohradu převahu, hlavně v druhém poločase, kde padal gól za gólem. 1.poločas: Tom 1 (nádherný gól z trestného kopu), Valča 1, 2.poločas: Valča 1 (krásný gól v rychlém běhu po úniku), Eliáš 1, Kuba H. 1, Tom 1 6:2.

** SKUPINA " BAREVNÍ„** Druhý podzimní venkovní turnaj se konal v Rybníku, kde se letohradští nejmladší fotbalisté, kteří byli rozděleni na dvě mužstva – Modří(starší) a Barevní(mladší) setkali s týmem z Vysokého Mýta a místním Rybníkem. První zápas Letohrad“Barevní" proti Vysokému Mýtu skončil 4:11, o góly tedy nebyla nouze a góly vstřelili 2× Adam Bartoš , Matěj Motl a Vojta Václavek.
Při druhém zápase se setkaly naše celky proti sobě, kdy výsledek byl 10:0 pro Letohrad „Modré“. Zkušenost déle hrajících byla znát. Góly vstřelili Tom Strnad, 2× Eliáš Adamec, 4× Jakub Halbrštát, Tobi Mikyska, Valča Adamcová a Matěj Bartoš.
Při třetím zápase se Letohrad „Barevní“ utkal s Rybníkem, kdy výsledek byl do samého konce nejistý a rodiče i trenéra tak malí fotbalisté pořádně napínali. Nakonec skončil 1:2. Jediný gol našich vstřelil Matouš Hubálek.

Dětem patří velká pochvala za nasazení a bojovnost. Hra už občas začíná připomínat velký fotbal s nahrávkami a rozmyslem. Některé děti po turnaji jely ještě podpořit své starší sourozence do sousední České Třebové. Tento den byl pro letohradské týmy velmi velmi povedený, protože Bambíny modří, mladší elévové A i B, starší elévové A i B dnes vyhráli všechny své zápasy.

Děkujeme hlavně všem rodičům a příznivcům Letohradského fotbalu za velkou podporu . Další turnaj odehrajeme v sobotu 26.9. 2020 v Chocni. Děkuji. Motlová S. / Adamcová L./ Mikyska J.