1. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Lanškrouně hráno 11.9.2021

Soupeři: TJ Sokol Rudoltice, TJ Sokol České Heřmanice, FO LanškrounHráno na 2×15 minut

Sestava: Dušek Sebastian, Baláš Bruno, Krejsa Filip, Malínek Jan, Pavelka Jan, Prachař Matěj

FK Letohrad  – TJ Sokol Rudoltice 11 : 1

branky: 2× Malínek Jan, 5× Baláš Bruno, 2× Prachař Matěj, 2× Krejsa Filip

FK Letohrad – TJ Sokol České Heřmanice 9 : 6

branky: 1× Krejsa Filip, 4× Malínek Jan, 4× Baláš Bruno

FK Letohrad – FO Lanškroun 5 : 10

branky: 3× Malínek Jan, 2× Baláš Bruno

I pro naše nejmenší naděje začala fotbalová sezóna, ale bohužel nás zastihla v dosti okleštěné sestavě z důvodů nemocí. První nás čekal turnaj v Lanškrouně kde jsme narazili na mužstva TJ Sokol Rudoltice, TJ Sokol České Heřmanice a FO Lanškroun. Turnaj se konal v sobotu 11.9.2021 za velmi hezkého počasí. První prověrkou pro náš tým byl TJ Sokol Rudoltice. Naši hráči na nic nečekali a už od prvních minut dali hráčům z Rudoltic najevo kdo bude diktovat tempo hry. Po krásných akcích a bojovném výkonu jsme si připsali první body do tabulky a hráče z Rudoltic, pro které to byl první turnaj, vyprovodili výsledkem 11:1. V druhém zápase jsme narazili na tým z Českých Heřmanic a po prvním poločase, který skončil 2:2 se naši kluci i přes značnou únavu dokázali semknout a přestřílet soupeře 9:6. Jako poslední se nám postavili hráč z FO Lanškroun. Bohužel v tomto zápase už našim hráčům scházela potřebná energie a tak si připsali i přes velkou bojovnost první porážku a to 5:10. Rád bych poděkoval všem rodičům a fanouškům za neustálé podporování a klukům za bojovný výkon. Děkuji Dušek P