2. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Ústí nad Orlicí hráno 18.9.2021

Soupeři: Fotbal Žichlínek, TJ Sokol České Heřmanice, TJ Sokol Libchavy, FO Lanškroun

Hráno na 2×10 minut

Sestava: Baláš Bruno, Petr Beneš, Filip Krejsa, Jan Malínek, Novotný Felix, Jan Pavelka, Dominik Šubrt, Kovářová Sofie

FK Letohrad  – Fotbal Žichlínek 3:4

branky: 3× Baláš Bruno

Letohrad – TJ Sokol České Heřmanice 3 : 3

branky:Krejsa Filip, Dominik Šubrt, Baláš Bruno

FK Letohrad – FO Lanškroun 5 : 1

branky: 3× Krejsa Filip, 2× Baláš Bruno

FK Letohrad – TJ Sokol Libchavy 3 : 5

branky: 3× Baláš Bruno

Tak máme za sebou druhý turnaj, kdy jsme po menších nedorozuměních v organizaci výjezdu nakonec místo plánovaných dvou zápasů odehráli 4, a to na 2×10 minut. První nás čekalo mužstvo Fotbal Žichlínek a dá se říci, že jsme do tohoto zápasu nastoupili rovnou z aut a rychle jsme prohrávali 0:4. Nic jsme ale nezabalili, dostali se do provozní teploty a nakonec stáhli výsledek na rozdíl jednoho gólu. Ihned po tomto zápasu bez pauzy nás čekal tým TJ Sokol České Heřmanice. Tento zápas jsme začali tak, jak jsme skončili první. Rychle jsme vedli 3:0, ale pak jsme polevili, a nakonec těsně před koncem dostali vyrovnávací gól. V rychlém sledu následoval další zápas a to s FO Lanškrounem a v tomto zápase se nám dařilo vše, na co jsme sáhli. A vcelku v klidu jsme ho dovedli do vítězného konce a ihned nás čekal poslední protivník a to TJ Sokol Libchavy. Sotva začal zápas, hned jsme vedli 1:0, pak 2:0, ale poté jsme asi usnuli na vavřínech a soupeř otočil na 2:4. Následně se nám podařilo průběh zdramatizovat gólem na 3:4, ale bohužel jsme, myslím si, že vcelku dobrý tlak, nedokázali přetavit v gól, soupeř nám utekl a rozhodl 5. gólem. Na závěr chci poděkovat všem rodičům a fanouškům za podporu, servis a povzbuzování. Děkuji Dušek P./Šubrt F.