3. kolo okresní miniligy – BAMBINY – Turnaj v Žichlínku

Soupeři: Fotbal Žichlínek, TJ Sokol Libchavy, Jiskra Ústí nad Orlicí – nedorazil Hráno na 2×22 minut

Sestava: Petr Beneš, Herman Mikuláš, Dušek Sebastian, Jan Malínek, Novotný Felix, Dominik Šubrt, Kovářová Sofie, Prachař Matěj, Novotný Oskar

FK Letohrad  – Fotbal Žichlínek 3 : 8

branky: Kovářová Sofie, Herman Mikuláš, Novotný Oskar

FK Letohrad – TJ Sokol Libchavy 9 : 8

branky: 5× Novotný Oskar, 2× Herman Mikuláš, 1× Malínek Jan, 1× Prachař Matěj

Tak máme za sebou třetí turnaj okresní miniligy. Tentokrát naši hráči zavítali do Žichlínku kde se měli utkat s týmy Fotbal Žichlínek, TJ Sokol Libchavy a Jiskra Ústí nad Orlicí. Bohužel dorazili pouze TJ Sokol Libchavy a samozřejmě domácí Fotbal Žichlínek a ten byl i náš první soupeř. V tomto zápase se naši hráči bohužel nepotkali s kvalitou v zakončení a bohužel i chybějící bojovností a tak skončil první zápas jasnou výhrou pro domácí Fotbal Žichlínek a to v poměru 3:8. V druhém zápase jsme se postavili hráčům z Libchav a zde to byl velmi bojovný a dramatický průběh zápasu. Jedna šance střídala druhou a výsledek se přeléval z jedné strany na druhou. Na konec byli naši hráči ti šťastnější a připsali si tři body do tabulky. Rád bych poděkovat všem rodičům a fanouškům za podporu, servis a povzbuzování. Děkuji Dušek P./Šubrt F.