Halový turnaj v Dolní Dobrouči konaný dne 5.2.2022

Soupeři: Fotbal Žichlínek, 1. FC Žamberk „A“, 1. FC Žamberk „B“, TJ Lanškroun, FK Česká Třebová

Hráno na 1×12 minut

Sestava: Baláš Bruno, Herman Mikuláš, Krejsa Filip, Novotný Felix, Novotný Oskar, Pavelka Jan, Šubrt Dominik

Formát 3+0

FK Letohrad  – 1. FC Žamberk „B“ 10 : 0

FK Letohrad – FK Česká Třebová 5 : 6

FK Letohrad – Fotbal Žichlínek 5 : 4

Formát 4+1

FK Letohrad  – Fotbal Žichlínek 0 : 2

FK Letohrad – 1. FC Žamberk „A“ 0 : 2

FK Letohrad – TJ Lanškroun 3 : 1

Druhý letošní halový turnaj se uskutečnil v sobotu 5.2.2022 v hale v Dolní Dobrouči a celkem se ho zúčastnilo 6 družstev. Turnaj se hrál stylem tři zápasy formátem 3+0 na 4 branky na menším hřišti a tři zápasy 4+1 na klasickém větším hřišti. Naši hráči ve formátu 4+1 se utkali postupně s týmy Fotbal Žichlínek kde se ukázal jako hlavní problém proměňování šancí a tento samý problém se ukázal i při druhém zápase s 1. FC Žamberk „A“ a tyto zápasy skončili stejným výsledkem 0:2. V posledním utkání už jsme konečně protrhli smůlu a proti TJ Lanškroun zvítězili 3:1. Na menším hřišti hraném formátem 3+0 se naši hráči oproti první zkušeností velice zlepšili a v prvním zápase porazili tým ze Žamberku vysoko 10:0. V druhém utkání nás trochu opustilo štěstí a po zbytečných chybách jsme ztratili vyhraný zápas v poměru 5:6 s FK Českou Třebovou. V posledním zápase po zdrcujícím startu když už po pár minutách jsme vedli 5:0 jsme se strachovali do posledních chvil a horko těžko ubránili vítězství 5:4 s Fotbal Žichlínek.

Rád bych klukům poděkoval za výkon a rodičům za povzbuzování. Děkuji Dušek P./ Šubrt F.