Turnaj ročník 2016 a mladší v Žamberku hráno12.06.2022

Soupeři: 1. FC Žamberk, FK Jehnědí 1980 ,,A", FK Jehnědí 1980 ,,B", FK Spartak Choceň, TJ Lanškroun

Hráno na 1×10 minut systémem 3+0

Sestava: Anikieiev Oleksandr, Kovářová Sofie, Kutil Tomáš, Malínek Jan, Nagl Michal

FK Letohrad  – 1. FC Žamberk 6 : 4

branky: 2× Kovářová Sofie, 4× Malínek Jan

FK Letohrad – FK Jehnědí 1980 ,,A" 8 : 1

branky: 1× Nagl Michal, 2× Anikieiev Oleksandr, 2× Kovářová Sofie, 3× Malínek Jan

FK Letohrad – FK Jehnědí 1980 ,,B" 6 : 0

branky: 4× Malínek Jan, 1× Kutil Tomáš, 1× Kovářová Sofie

FK Letohrad – FK Spartak Choceň 3 : 5

branky: 3× Malínek Jan

FK Letohrad – TJ Lanškroun 5 : 3

branky: 1× Kovářová Sofie, 4× Malínek Jan

Zápas o 1–2 místo:

FK Letohrad – FK Spartak Choceň 9 : 10

branky: 7× Malínek Jan, 1× Kovářová Sofie, 1× Anikieiev Oleksandr

Neděle 12.6.2022 byla dnem kdy se uskutečnil turnaj pro ročníky 2016 a mladší v systému hraném 3+0 na 4 branky. Tento turnaj se uskutečnil v Žamberku a zúčastnili se ho týmy z Jehnědí, Chocně, Lanškrouna a domácího Žamberku. Pro některé naše hráče to byl vůbec první turnaj. V prvním zápase jsme narazili hned na domácí výběr a zde to byl krásný souboj plný soubojů a šancí. Naši hráči měli, ale více sil a tak v závěru otočili skóre na svoji stranu a vyhráli 6:4 kdy se o naše branky postarali 2× Kovářová Sofie a 4× Malínek Jan. V druhém zápase jsme se utkali s týme z Jehnědí ,,A" a zde jsme dominovali od začátku a nedali moc soupeři šanci a vyhráli vysoko 8:1 a za naše barvy se postupně trefovali 1× Nagl Michal, 2× Anikieiev Oleksandr, 2× Kovářová Sofie a 3× Malínek Jan. V dalším zápase nás čekal opět soupeř z Jehnědí, ale tentokrát jejich béčko a zde se opět ukázala větší zkušenost našich hráčů a po pohodlném průběhu jsme vyhráli 6:0 a branky vsítili 4× Malínek Jan, 1× Kutil Tomáš a 1× Kovářová Sofie. V předposledním zápase ve skupině jsme se utkali s borci z Chocně a tentokrát bylo znát, že jsme narazili opravdu na kvalitního soupeře. Bohužel naši hráči neproměňovali vyložené šance a tak jsme si připsali první prohru v poměru 3:5. O naše branky se postaral 3× Malínek Jan. V posledním zápase skupiny se rozhodovalo zda budeme hrát o 1 až 2 místo a k tomu jsme potřebovali porazit soupeře z Lanškrouna a to se nám naštěstí podařilo když jsme měli většinu zápasu hru pod kontrolou a udržovali si pohodlný dvougólový náskok a tak nakonec utkání skončilo 5:3 a našimi střelci byli 4× Malínek Jan a 1× Kovářová Sofie. Tímto výsledkem jsme šli do souboje a první místo a to proti FK Spartak Choceň. Finále bylo krásným vyvrcholením turnaje a ukázkou útočného fotbalu. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, ale bohužel se štěstí nakonec přiklonilo k soupeři z Chocně a vyhrál 9:10. O naše branky se postarali 7× Malínek Jan, 1× Kovářová Sofie a 1× Anikieiev Oleksandr.

Hráčům děkuji za bojovnost a rodičům za podporu :-)

Děkuji Dušek P./ Šubrt F.