0. kolo okresní miniligy BAMBINY systémem 3+0 hráno 10.9.2022 v Letohradě

Soupeři Letohrad: modrá – základní skupina: TJ Sokol České Heřmanice, SK Sloupnice, FK Jehnědí 1980, TJ Lanškroun, 1. FC Žamberk

Soupeři Letohrad: pruhovaná – základní skupina: FK Česká Třebová B, SK Vysoké Mýto B, FK Spartak Choceň B, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,

hráno 1×10 minut systémem 3+0 na dvě branky

Sestava Letohrad – modrá: Dušek Tadeáš, Herman Mikuláš, Ješina Pavel, Anikieiev Oleksandr, Nágl Michal, Nágl Standa

Sestava Letohrad – pruhovaná: Novotný Felix, Pavelka Jan, Andreiev David, Torchuk Ilja, Dutka Antonín, Hašek Marek, Gering Adrian

výsledky Letohrad: modrá – základní skupina:

FK Letohrad – 1. FC Žamberk 5:3

FK Letohrad – TJ Lanškroun 3:4

FK Letohrad – SK Sloupnice 2:6

FK Letohrad – FK Jehnědí 1980 2:2

FK Letohrad – TJ Sokol České Heřmanice 5:2

výsledky Letohrad: modrá – bronzová skupina:

FK Letohrad modrá – FK Letohrad pruhovaná 6:4

FK Letohrad – FK Česká Třebová B 5:5

FK Letohrad – TJ Sokol Rudoltice 4:4

FK Letohrad – Jiskra 2008 3:5

výsledky Letohrad: pruhovaná – základní skupina

FK Letohrad – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:2

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto B 3:0

FK Letohrad – FK Spartak Choceň B 2:4

FK Letohrad – FK Česká Třebová B 5:0

výsledky Letohrad: pruhovaná – bronzová skupina:

FK Letohrad pruhovaná – FK Letohrad modrá 4:6

FK Letohrad – TJ Sokol Rudoltice 4:1

FK Letohrad – Jiskra 2008 2:5

FK Letohrad – TJ Sokol České Heřmanice 1:4

10.9.2022 byl dnem kdy našim nejmenším začala také sezóna a to okresním turnajem hraném systémem 3+0 na dvě branky, který se konal v Letohradě. Naši nejmenší byli rozděleni do dvou týmů a to FK Letohrad – modrá a FK Letohrad – pruhovaná. FK Letohrad-modrá byl zařazen do skupiny A kde se utkal s týmy z Českých Heřmanic, Sloupnice, Jehnědí, Lanškrouna a Žamberku. V těchto soubojích si naši hráči připsali dvě vítězství, dvě porážky a jednu remízu a tím skončili v konečné tabulce skupiny třetí a přešli do bronzové skupiny. Náš druhý tým FK Letohrad-pruhovaný se utkal s týmy z České Třebové B, Vysokého Mýta B, Chocně B a Ústí nad Orlicí. Zde měli vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou proher a také skončili třetí a přešli do bronzové skupiny. V té se utkali hned v prvním zápase naše oba týmy proti sobě a šťastnější byli modří, který vyhráli. Následně je čekala Česká Třebová B, Rudoltice, Jiskra 2008 a v těchto zápasech si připsali dvě remízy a jednu porážku. Náš druhý tým po vzájemném zápase čekali Rudoltice, Jiskra 2008 a České Heřmanice a zde si připsali dvě výhry a jedu prohru. Díky těmto výsledkům naše týmy skončili v konečném pořadí na 9. místě FK Letohrad – modrá a na 10. místě FK Letohrad – pruhovaná.

Rád bych dětem poděkoval jelikož to byl pro většinu vůbec první turnaj. Rodičům děkuji za podpory