Halový turnaj pro Bambiny v Chocni konaný dne 21.1.2023

Soupeři: 1. FC Žamberk ,,A", 1. FC Žamberk ,,B", FK Jehnědí 1980, TJ Sokol České Heřmanice, FK Choceň Aligátoři, FK Choceň Bizoni, FK Choceň Školička, SK Vysoké Mýto ,,A", SK Vysoké Mýto ,,B"

Hráno na 1×10 minut systémem 3+0

Sestava: Malínek Jan, Nágl Michal, Nágl Standa, Kutil Tomáš, Torchuk Illia, Loufek Milan

FK Letohrad – FK Choceň Školička 13 : 1

branky: 8× Malínek Jan, 2× Torchuk Illia, 1× Nágl Míša, 1× Loufek Milan, 1× Standa Nágl, 1× vlastní

V sobotu 21.3.2023 začala našim nejmenším halová sezóna a to turnajem v Chocni kam spolu s námi dorazili hráči z Českých Heřmanic, Jehnědí dva týmy z Vysokého Mýta, dva týmy ze Žamberku a tři týmy domácí Chocně. Hrálo se systémem 3+0 na čtyři branky 1×10 minut každý s každým takže celkem si kluci zahráli plných 90 minut fotbalu. Zápasy se hráli vždy na 3 hřištích zároveň takže hra měla krásnou plynulost a nikdo nikdy dlouho nečekal a tak kluci byli stále zahřátí a připraveni hrát. Po zimní pauze byla na našich hráčích vidět jistá nervozita, ale ta se odbourala hned v prvním zápase, který jsme vyhráli. Pak bohužel následovali tři zápasy kde jsme sice nebyli horší, ale soupeři dali více gólů a to je ve fotbale to nejdůležitější. Po těchto třech nevydařených utkáních se, ale naši borci dokázali oklepat a připisovali si jedno vítězství za druhým a i předváděnou hrou se dosti zlepšili. Při konečném součtu bodů naši hráči obsadili krásné čtvrté místo a odvezli jsme si domů sice nepopulární bramborovou medaili, ale i tak byli kluci velmi šťastní. Na kluky jsem velmi hrdý a pyšný za to jak celý turnaj odpracovali a jakou bojovnost a odhodlání zvítězit předvedli. Rodičům patří velikánské poděkování za podporu a hlasité povzbuzování kdy nám vytvořili domácí atmosféru.