Halový turnaj pro Bambiny v Dolní Dobrouči konaný dne 28.1.2023

Soupeři: FK Dolní Dobrouč, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, FO Lanškroun

Hráno: 1×10 minut systémem 4+1

Hráno: 1×10 minut systémem 3+0

Sestava: Nágl Michal, Kutil Tomáš, Torchuk Illia, Nágl Ondra, Ješina Pavel, Pavelka Jan

Systém 4+1

FK Letohrad  – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 : 0

branky: 1× Nágl Míša

FK Letohrad – FK Dolní Dobrouč 1 : 4

branky: 1× Ješina Pavel

FK Letohrad – FO Lanškroun 1 : 0

branky: 1× Nágl Ondra

Systém 3+0

FK Letohrad  – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 : 5

branky: 2× Ješina Pavel, 1× Kutil Tomáš, 1× Torchuk Illia, 1× Pavelka Jan

FK Letohrad – FK Dolní Dobrouč 6 : 3

branky: 3× Nágl Míša, 2× Ješina Pavel, 1× Kutil Tomáš

FK Letohrad – FO Lanškroun 6 : 4

branky: 4× Torchuk Illia, 1× Ještina Pavel, 1× vlastní

V sobotu 28.3.2023 pokračovala zimní sezóna turnajem v Dolní Dobrouči kam spolu s námi dorazili i týmy z nedalekého Ústí nad Orlicí, Lanškrouna a vůbec poprvé i hráči z Dolní Dobrouče. Zde se hrálo dvoukolově na dva různé systémy. Jeden klasický 4+1 a druhý na menším hřišti se čtyřmi brankami systémem 3+0. Při klasické hře s brankářem moc branek vidět nebylo bohužel, ale snaha se nedala upřít žádnému hráči. V prvním zápase jsme se utkali se sousedy z Ústí a díky nádherné individuální brance našeho nejmenšího a nejmladšího hráče Míši Nágla jsme zvítězili 1:0. V druhém zápase nás čekali místní hráči a zde to bylo bohužel pro naše barvy se smutným koncem a to v poměru 1:4 kde se o náš čestný úspěch postaral Pája Ješina. V posledním zápase jsme sehráli krásný a vyrovnaný zápas s hráči z Lanškrouna a i když mohli vyhrát oba týmy nakonec se štěstí přitočilo na naši stranu a díky brance Ondry Nágla pro kterého to byl první turnaj jsme zvítězili 1:0. V systému 3+0 už to bylo celkově na branky hojnější a o tom svědčí hned první zápas kde to byli nervy od začátku do konce a nakonec jsme se s hráči z Ústí rozešli remízou 5:5 kde se za naše barvy trefovali 2× Ješina Pavel, 1× Kutil Tomáš, 1× Torchuk Illia a 1× Pavelka Jan. Při druhém střetnutí proti domácím hráčům jsme byli tentokrát lepší a zvítězili poměrem 6:3. Zde se prosadili 3× Míša Nágl, 2× Ješina Pavel a 1× Kutil Tomáš. V posledním zápase proti Lanškrounu se výsledek přeléval z jedné strany na druhou, ale díky čtyřem brankám Illi Torchuka, jedné Kutila Tomáše a jednomu vlastnímu gólu jsme si připsali vítězství 6:4. Díky tomu že jsme si připsali pouze jednu prohru, jednu remízu a celkem 4 výhry jsme tento turnaj vyhráli a to i přesto, že jsme dorazili pouze v šesti hráčích. Klukům patří poděkování za odvedené výkony i když občas musel trenér trochu zvýšit hlas aby je probudil.

Děkuji Dušek P.