Halový turnaj pro Bambiny v Dolní Dobrouči konaný dne 11.2.2023

Soupeři: FK Dolní Dobrouč, FO Lanškroun, SK Vysoké Mýto A, SK Vysoké Mýto B, 1. FC Žamberk

Hráno: 1×10 minut systémem 4+1

Hráno: 1×10 minut systémem 3+0

Sestava: Nágl Michal, Kutil Tomáš, Nágl Ondra, Ješina Pavel, Pavelka Jan, Loufek Milan, Herman Mikuláš, Hašek Marek

Systém 4+1

FK Letohrad  – SK Vysoké Mýto A 0 : 1

FK Letohrad – FK Dolní Dobrouč 2 : 0

branky: 1× Loufek Milan, 1× Herman Mikuláš

FK Letohrad – 1. FC Žamberk 1 : 0

branky: 1× Herman Mikuláš

Systém 3+0

FK Letohrad  – SK Vysoké Mýto B 7 : 4

branky: 3× Ješina Pavel, 2× Loufek Milan, 1× Pavelka Jan, 1× Kutil Tomáš

FK Letohrad – FO Lanškroun 5 : 2

branky: 4× Herman Mikuláš, 1× Loufek Milan

FK Letohrad – SK Vysoké Mýto A 1 : 12

branky: 1× Herma Mikuláš

Na sobotu 11.2.2023 bylo naplánované pokračování zimní sezóny a to opět turnajem v Dolní Dobrouči kam spolu s námi dorazili i týmy z Dolní Dobrouče, Žamberku, Lanškrouna a dva týmy z Mýta. Opět se hrálo dvoukolově na dva různé systémy. Jeden klasický 4+1 a druhý na menším hřišti se čtyřmi brankami systémem 3+0. Při hře s brankářem byli souboje vždy vyrovnané a rozhodovali pouze maličkosti a proto i naše dva zápasy skončili výsledkem 1:0 a to jednou se šťastným koncem proti sousedům ze Žamberku a jednou se smutným proti Vysokému Mýtu A. Proti Dolní Dobrouči se našim podařilo oplatit jim 14 dní starou porážku a vyhráli jsem 2:0. V systému 3+0 už to bylo celkově na branky hojnější a to je hlavní důvod proč se tento systém zavedl. Zde jsme ve dvou zápase jasně dominovali a měli vždy navrch a připsali si dvě výhry nad Vysokým Mýtem B v poměru 7:4 a nad Lanškrounem 5:2, ale v posledním zápase už se asi kluci viděli doma nebo si moc nedokážu vysvětlit ten herní výpadek a hlavně to nasazení, které jsem za celých 10min neviděl a tak jsme si připsali pořádný výprask 1:12 s Vysokým Mýtem A.

I přes výprask, který jsme schytali jsme se umístili na krásném druhém místě za suverénním Vysokým Mýtem A, které nepoznalo přemožitele. Klukům děkuji za bojovnost a za to jak k zápasům přistoupili (když si teda odmyslím ten poslední zápas)

Děkuji Dušek P.